gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

seni seviyorum desem

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

seni seviyorum şiir [​IMG]

2. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    nisan bende seni seviyorum bitanem şaka yapıyorum yani seviyorumda aşkımı daha çokseviyorum

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşımın için tşkler güzelmiş

seni seviyorum desem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **seni seviyorum**

**seni seviyorum**

Gözlerine bakarken umrumda değil mevsimler Gülüşün hep deniz kenarı bana adım attığında göreceksin Elinde balonlarla bekleyen o adam benim Aldığım en derin nefessin sen Dudaklarının dudaklarımdaki işgali hala yüreğimde Nefes alıyorum ama hala bulamadım seni "ben sana yanarken şimdi...sen kim bilir nerede üşüyorsun".......
  2. ..........seni seviyorum........

..........seni seviyorum........

SENİ SEVİYORUM DEMEK: Ne kadar kolaydır "SENİ SEVİYORUM" diyebilmek.. Ne kadar kolaydır karşımızdakinin gözlerinin ta derinliklerine bakarken bu sözü fısıldayıvermek. Ne kadar kolaydır karşımızdakini sevgimize inandırıvermek. Ne kadar kolaydır bir şeylerin tıkandığı yerde "bu olmadı, bende şansımı başka sevgililerde denerim" diyebilmek. ...........SENİ...
  3. Erkeğime seni seviyorumu nasıl desem !!!!

Erkeğime seni seviyorumu nasıl desem !!!!

erkeğime erkeğime şiirler şiir erkeğim şiir erkegim siir ErkekLer için nasıLı yok bunun..kavrama meseLesii asLında ama ne kadar yaratıcısınız bu konuda merak ediyorum.. meseLa ; arkadan sessizce yakLaşıp ensesine de bir tane patLatıp sonra sırıtarak "seni seviyom nan" demek var :D yada ; yahu marjinaL şekLimi oLur qözLerine bakıp seni seviyorum derSin hahaha yada; mesela...

Sayfayı Paylaş