gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Seni Seviyorum hayatta herkes istediğine sahip olsa bile

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Hayatta herkes her istediğine sahip olsa bile,
    Öyle anlar gelirki bir tatlı sözcüğe hasret kalır.
    Her ne kadar bu iki kelime çoğu insan için basitleşsede,
    Gercek anlamıyla söylenmesi en güzel ve en anlamlı sözcüklerdir.
    Yine de bütün kapıları açmaya yarayan iki kelime,
    Seni Seviyorum....
    Bana göre yılın değil yüzyılın sözüdür Seni Seviyorum....
    Bu devirde bu sözcüğü saf haliyle kullananlar için hiç olmazsa,
    Günde bir kere gerçekten sevdiğiniz birisine .".Seni Seviyorum.".diye haykırın...:tik:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Başlık güncellenmiş ve düzenlenmiştir.

Seni Seviyorum hayatta herkes istediğine sahip olsa bile konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HerKeS BakSIn LÜtfen (Seni Seviyoruz ya Resulullah )

HerKeS BakSIn LÜtfen (Seni Seviyoruz ya Resulullah )

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. SeNi Seviyorum Sensizken BiLe..

SeNi Seviyorum Sensizken BiLe..

Yine sensiz sessiz bir gecede yağmur var bu şehirde. Gözlerinin içine bakarken gülen gözlerim gecenin bu kör vaktinde boşluğu seyrediyor. Balkon demirleri arasına sıkışmış caddeyi seyrediyor. Gözlerim hala gidişini seyrederken takındığı tavrı sürdürüyor. Hala buğulu, hala telaşlı, hala çaresiz, hala başıboş... Hayat ışığının yandığı gözlerim bugünlerde oldukça sönük. Yanıyorlar sevgili,...
  3. Seni Uzaklardan Sevmeyi Bile Seviyorum..

Seni Uzaklardan Sevmeyi Bile Seviyorum..

Yaşanıp bitmiş bir " gün " gibi Akıp gitmiş bir " sel " gibi Gün gelir unutursun herşeyi... Sonra da tüm yaşananları gömersin yalnızlığa... Ama seni bir kere yazmışken satırlara.. Ancak ölüm ile unuturum seni......" Yine sensizliği yazıyorum akşamın gözlerime düştüğü anlarda...Dünkü takvimlerden devraldığım hüzünleri toplayıp yine yokluğunu kanatıyorum...
  4. Seni Seviyorum Sensizken Bile

Seni Seviyorum Sensizken Bile

Seni Seviyorum Sensizken Bile Yine sensiz sessiz bir gecede yağmur var bu şehirde Gözlerinin içine bakarken gülen gözlerim gecenin bu kör vaktinde boşluğu seyrediyor Balkon demirleri arasına sıkışmış caddeyi seyrediyor Gözlerim hala gidişini seyrederken takındığı tavrı sürdürüyor Hala buğulu hala telaşlı hala çaresiz hala başıboş Hayat ışığının yandığı gözlerim bugünlerde oldukça sönük...

Sayfayı Paylaş