gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

seni seviyorum katremmm

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

kız hakikaten çok kıskançsın seninde yerin başka bende canım arkadaşım biz senle aynı kaderi paylaşıyoruz ve asker eşiyiz seni çok seviyorum umarım arkadaşlığımız bir ömür boyu sürer allah bir yastıkta kocatır :piha:kokoş olmayan sade bayannnn:dil:

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    umarım gönlünü almışımdır canım

3. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    hah şimdi oldu oh be sağol kader arkadaşım bende seni seviyorum inş.arkadaşlığımız ilerler ve daimi olur

(kendimi zorla sevdirdim ya oh..)

4. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ne zorlası kız ayıp ettin bacım bu işleri zorla olmaz

5. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    matem bende seni seviyom ama sen beni kızdırıyon kız rejimi niye bıraktın bacım bırakma bak bende seviyom seni matem seni seviyom:hula::hula::kiss:

6. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy canlarım çok tatlısınız valla sizde olmasanız

Allah herşeyi gönlünüze göre versin hep mutlu olun inşallah

seni seviyorum katremmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seviyorum Seni....

Seviyorum Seni....

Çok seviyorum seni bitanem hemde çok canımdan çok başımıza neler geldiyse ne zorluklar çıkdıysa şimdiye kadar sabrettik yüce RABBİM sabrımızın karsılığını verecektir elbet...İYİ AĞAÇ KOLAY YETİŞMEZ RÜZGAR NE KADAR KUVVETLİ ESERSE AĞAÇDA O KADAR SAĞLAM OLUR...En sert rüzgarlara fırtınalara bile dayandık sevgimiz günden güne daha çok arttı...SENİ ÇOOOOK AMA ÇOOOK SEVİYORUM...
  2. Seni seviyorum...!!!

Seni seviyorum...!!!

“ Gökyüzüne resim çizmek peşinde değilim Gayretim bir dirhem umuda naif gülüşü nakşedebilmek…” Bilmediğim bir şehrin sabahından yazıyorum bu satırları. Bana yabancı bir öykünün doğuşuna tanıklık ediyorum. Üşüyorum nem kapmış duvar misali. Sesini arıyorum kulağımın derinliklerinde. Sessizliğime çağırıyorum tüm martıları. Aldırma / aldanma sadece martıları çağırdığıma. Asıl ben seni...
  3. **seni seviyorum**

**seni seviyorum**

Gözlerine bakarken umrumda değil mevsimler Gülüşün hep deniz kenarı bana adım attığında göreceksin Elinde balonlarla bekleyen o adam benim Aldığım en derin nefessin sen Dudaklarının dudaklarımdaki işgali hala yüreğimde Nefes alıyorum ama hala bulamadım seni "ben sana yanarken şimdi...sen kim bilir nerede üşüyorsun".......
  4. ..........seni seviyorum........

..........seni seviyorum........

SENİ SEVİYORUM DEMEK: Ne kadar kolaydır "SENİ SEVİYORUM" diyebilmek.. Ne kadar kolaydır karşımızdakinin gözlerinin ta derinliklerine bakarken bu sözü fısıldayıvermek. Ne kadar kolaydır karşımızdakini sevgimize inandırıvermek. Ne kadar kolaydır bir şeylerin tıkandığı yerde "bu olmadı, bende şansımı başka sevgililerde denerim" diyebilmek. ...........SENİ...

Sayfayı Paylaş