gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Seni Seviyorum Sensizken Bile

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Seni Seviyorum Sensizken Bile
    Yine sensiz sessiz bir gecede yağmur var bu şehirde Gözlerinin içine bakarken gülen gözlerim gecenin bu kör vaktinde boşluğu seyrediyor Balkon demirleri arasına sıkışmış caddeyi seyrediyor Gözlerim hala gidişini seyrederken takındığı tavrı sürdürüyor Hala buğulu hala telaşlı hala çaresiz hala başıboş Hayat ışığının yandığı gözlerim bugünlerde oldukça sönük Yanıyorlar sevgili ağrıyorlar ağlıyorlar Yanaklarımdan yine damlalar süzülüyor Yüzümde garip bir hüzün karşımda gülümseyen resmin Yanaklarım ıslak gözlerim dolu dolu Hani sen nasıl derdin: "doli doli" Gözyaşlarımı yine özgür bıraktım sevgili yağmurun yıkadığı bu şehirde evimin balkonunda
    Sensizliği düşündüm bir an sensiz geçen iki haftayı Ne de acımasızmış meğer hayat Ne kadar da çile meraklısıymış aşk Ne çok hüzünbazmış sevenler sevdalılar Hiç mi özlemedin beni hiç mi merak etmiyorsun hiç mi düşünmüyorsun hiç mi hiç mi? Sonsuzluğa uçup gitmek isterdim sevgili Sadece seninle olacağım sonsuzluğa Senin ve benim olmadığı sadece ve sadece bizim olduğumuz bir yere
    Yağmurun bu şehri ıslattığı gibi gözyaşlarım yanaklarımı ıslatıyor Yavaş yavaş incitmeden indiriyor damlalarını Gözlerim yanıyor sevgili içim kanıyorEskiden canım sıkıldığı zaman kafamı dinlemek istediğimde yalnız kalmaya ihtiyacım olduğunda yürüyüşe çıkardım Yürürdüm yürürdüm yürürdüm Saatlerce yürürdüm Dinlenmeden soluklanmadan yürürdüm ve düşünürdüm Attığım her adım içimdeki sıkıntıdan bir parça koparır gibi gelirdi bana Artık öyle uzun yürüyüşlere çıkmıyorum Artık insanlar arasında fazla dolaşmıyorum Artık bu şehrin sokaklarını arşınlamıyorum Bana bakan meraklı gözlerle göz göze gelmiyorum Artık dışarıda bir yerlerde oturup arkadaş sohbetlerine katılmak beni sıkıyor eskisi kadar haz vermiyor Artık işimi de sevmiyorum mesleğimi de Lanet ediyorum bu şehre bu şehrin caddelerine sokaklarına parklarına Lanet ediyorum bu şehrin kokuşmuş aşklarına aşıklarına Lanet ediyorum bu şehrin karanlığına Sana son kez sarıldığım seni son kez doya doya öptüğüm sana son kez baktığım karanlığa
    Şimdilerde hayat sıradan monoton İş ev para faturalar ağlayan gözler hüzünlü bir yüz ve yalnız bir kalp Bugünlerde kendimi ölmüş hissediyorum Ölmüşüm ya da ağır hastayım veya bir kaza geçirmişim ağır yaralıyım Sevenlerim ailem başımda toplanmış çaresiz gözlerle bana bakıyorlar Ellerinden bir şey gelmemesinin hüznüyle bakıyorlar bana Dudaklarımdan güçlükle bir iki kelime dökülüyor Dökülen her kelimede sen varsın sevgili Gözlerimi zorlukla aralıyorum Yanıbaşımdasın ellerimi tutuyorsun Sevgili gelmek için ölümümü mü bekliyorsun? Eğer onu bekliyorsan biliyorsun ki o çok yakın
    Bu şehre yağmur yağıyor Biz yürüyemiyoruz Seninle yağmurda yürümeyi özledim sevgili Islanmayı başımdan aşağıya doğru hızla inen yağmur damlalarını kazağımın vücuduma yapışmasını özledim Seni özledim sevgili
    Yıldızsız ıssız bir gecede
    Yağmur var bu şehirde
    Seni seviyorum Sensizken bile!​

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
Seni Seviyorum Sensizken Bile konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SeNi Seviyorum Sensizken BiLe..

SeNi Seviyorum Sensizken BiLe..

Yine sensiz sessiz bir gecede yağmur var bu şehirde. Gözlerinin içine bakarken gülen gözlerim gecenin bu kör vaktinde boşluğu seyrediyor. Balkon demirleri arasına sıkışmış caddeyi seyrediyor. Gözlerim hala gidişini seyrederken takındığı tavrı sürdürüyor. Hala buğulu, hala telaşlı, hala çaresiz, hala başıboş... Hayat ışığının yandığı gözlerim bugünlerde oldukça sönük. Yanıyorlar sevgili,...
  2. Seni Uzaklardan Sevmeyi Bile Seviyorum..

Seni Uzaklardan Sevmeyi Bile Seviyorum..

Yaşanıp bitmiş bir " gün " gibi Akıp gitmiş bir " sel " gibi Gün gelir unutursun herşeyi... Sonra da tüm yaşananları gömersin yalnızlığa... Ama seni bir kere yazmışken satırlara.. Ancak ölüm ile unuturum seni......" Yine sensizliği yazıyorum akşamın gözlerime düştüğü anlarda...Dünkü takvimlerden devraldığım hüzünleri toplayıp yine yokluğunu kanatıyorum...
  3. Seni Seviyorum hayatta herkes istediğine sahip olsa bile

Seni Seviyorum hayatta herkes istediğine sahip olsa bile

Hayatta herkes her istediğine sahip olsa bile, Öyle anlar gelirki bir tatlı sözcüğe hasret kalır. Her ne kadar bu iki kelime çoğu insan için basitleşsede, Gercek anlamıyla söylenmesi en güzel ve en anlamlı sözcüklerdir. Yine de bütün kapıları açmaya yarayan iki kelime, Seni Seviyorum.... Bana göre yılın değil yüzyılın sözüdür Seni Seviyorum.... Bu devirde bu sözcüğü saf haliyle...
  4. Gelişinin,Bir Gidişi Olduğunu Bile Bile Seviyorum Seni...

Gelişinin,Bir Gidişi Olduğunu Bile Bile Seviyorum Seni...

Gelişinin, Bir Gidişi Olduğunu Bile Bile Seviyorum Seni… Bir Başka Güne Uyandım Bugün…Penceremin Perdesini Araladım Usulca…İçimi Sardı Yokluğun… Gözlerime Doldu Sana Dair İzler…Açtım Pencereyi Hızla…Ve Saçlarımı Savuran Rüzgara Anlattım Seni…İçimi Kasıp Kavuran Sessizliğe Rağmen, Senli Cümleleri Boğazıma Dizdim Birer Birer…Ve Yine Yuttum Sensizliği… ‘Gelecek’ Dedim ‘Gelecek’… O...

Sayfayı Paylaş