gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

seni seviyorum...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Ilık sular süzülürken bedenimden gözümden süzülenlerle daha çok ıslandı tenim...Sendin gözlerimden akan...İçim katılmıştı ağlamaktan...Yitirmenin ve yitirilmenin ne olduğunu öğrenmiştim eş zamanlı...Suyun beni o her zaman rahatlatan dost sesi, teskin edici teması da yetmedi gecemin karanlığına bir ayışığı katmaya...Gitmiştin, kendini alıp yanına... Güneşin altın tepsi silueti çok kez düştü denizin mavi dalgalarına gidişinden sonra...Yakamozlar kucakladı sahil boyunda denize değen ayaklarımı defalarca...Azalır mı diye bekledim yüreğimde gidişinin sızısı...Katmerlendi aşkım günden güne...Mayalandı sensizlik, sensiz gecelerde...Aşkının haykıran çığlıkları hiç eksilmedi hayatımdan...Bedeninin olmadığı günlerde kelimelerin yetişti beni ümide döndürmeye..."İçimdesin" diyen bir adamın sesi yankılandı hep başka seslerin içinde...Biliyorum aşkım içindeyim çünkü beni de götürdün yanında...Sensiz hudutlarda yaşayan bir kadın tanıyorum ama içi senle dopdolu...Ve bir adam tanıyorum kadının olmadığı bir mekana teslim olan...Ama yalnız değil adam. Kadını da götürdü yüreğinde...Aşkın adı, aşkın tadı hiç eksilmedi uzayan kısalan ama hep varolan günlerin ve gecelerin akıp giden ritminde...Tek bir ruh ikiye bölündü iki ayrı bedende...Sen ve ben...İçiçe, çözülmemecesine...
    Seni Seviyorum, Senin beni sevdiğin gibi hem de...

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Seni Seviyorum, Senin beni sevdiğin gibi hem de. çok güzel bir yazı tşkler

seni seviyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seviyorum Seni....

Seviyorum Seni....

Çok seviyorum seni bitanem hemde çok canımdan çok başımıza neler geldiyse ne zorluklar çıkdıysa şimdiye kadar sabrettik yüce RABBİM sabrımızın karsılığını verecektir elbet...İYİ AĞAÇ KOLAY YETİŞMEZ RÜZGAR NE KADAR KUVVETLİ ESERSE AĞAÇDA O KADAR SAĞLAM OLUR...En sert rüzgarlara fırtınalara bile dayandık sevgimiz günden güne daha çok arttı...SENİ ÇOOOOK AMA ÇOOOK SEVİYORUM...
  2. Seni seviyorum...!!!

Seni seviyorum...!!!

“ Gökyüzüne resim çizmek peşinde değilim Gayretim bir dirhem umuda naif gülüşü nakşedebilmek…” Bilmediğim bir şehrin sabahından yazıyorum bu satırları. Bana yabancı bir öykünün doğuşuna tanıklık ediyorum. Üşüyorum nem kapmış duvar misali. Sesini arıyorum kulağımın derinliklerinde. Sessizliğime çağırıyorum tüm martıları. Aldırma / aldanma sadece martıları çağırdığıma. Asıl ben seni...
  3. **seni seviyorum**

**seni seviyorum**

Gözlerine bakarken umrumda değil mevsimler Gülüşün hep deniz kenarı bana adım attığında göreceksin Elinde balonlarla bekleyen o adam benim Aldığım en derin nefessin sen Dudaklarının dudaklarımdaki işgali hala yüreğimde Nefes alıyorum ama hala bulamadım seni "ben sana yanarken şimdi...sen kim bilir nerede üşüyorsun".......
  4. ..........seni seviyorum........

..........seni seviyorum........

SENİ SEVİYORUM DEMEK: Ne kadar kolaydır "SENİ SEVİYORUM" diyebilmek.. Ne kadar kolaydır karşımızdakinin gözlerinin ta derinliklerine bakarken bu sözü fısıldayıvermek. Ne kadar kolaydır karşımızdakini sevgimize inandırıvermek. Ne kadar kolaydır bir şeylerin tıkandığı yerde "bu olmadı, bende şansımı başka sevgililerde denerim" diyebilmek. ...........SENİ...

Sayfayı Paylaş