gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Seni Seviyorum'a beklenmedik cevaplar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Birisi SENI SEVIYORUM dediginde beklenilmeyen cevaplar Seni Seviyorum : Anlasildi Tamam

Seni Seviyorum : Hayir izin vermiyorum! Bugün beni seven yarin kediyi köpegi de sever Olmaz, ben ciddi biriyim

Seni Seviyorum : Ne güzel Seninle beraber beni seven iki kisi olduk böylece (Süper)

Seni Seviyorum : Havalardandir, bana da oluyor bazen

Seni Seviyorum : Neden? Bende benim bilmedigim bir seyler mi var?

Seni Seviyorum : Çok hos Peki baska ne gibi hünerlerin var?

Seni Seviyorum : Beni bu islere karistirma ne olur

Seni Seviyorum : Ben de senin, beni sevisini seviyorum

Seni Seviyorum : Üzülme, zamanla geçer

Seni Seviyorum : Hadi ya, çok ilginç Eee sonra

Seni Seviyorum : Ben de seni seviyorum Eee, simdi ne olacak?

Seni Seviyorum : Tesekkür ederim Bu benim için büyük bir seref Sevgine layik olmaya çalisacagim Büyüklerimi sevip küçüklerimi koruyacagim

Seni Seviyorum : Gücün bana mi yetiyor? Akranlarini sevsene!

Seni Seviyorum : Bu neye cevap olacak, neyi çözecek peki?

Seni Seviyorum : Allah razi olsun

Seni Seviyorum : Sen asmissin, ben artik ne desem bos

Seni Seviyorum : Seni seviyorumunda ekleyecegin bir sey yoksa evlere dagilalim

Seni Seviyorum : Iyi de bunun sosyal güvencesi, sigortasi filan var mi?

Seni Seviyorum : Ömrünü, enerjini daha faydali islere harcasana canim Yazik ediyorsun vallaha

Seni Seviyorum : Elinden baska bir halt gelmez ki zaten

Seni Seviyorum : Utanmadan bir de bunu yüzüme karsi söylüyorsun ha Yikil karsimdan

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bunlarin cogu benim cevaplarim yaa :uhu:
    paylasim icin tskler cnm

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok komikti canım paylaşım için saol :)

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
Seni Seviyorum'a beklenmedik cevaplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seni seviyorum a verilen garip cevaplar

seni seviyorum a verilen garip cevaplar

Seni Seviyorum ---Teoride mi? Pratikte mi? Seni Seviyorum --- Anlaşıldı tamam. Seni Seviyorum --- Ne Güzel... Seninle beraber, beni seven iki kişi olduk böylece... Seni Seviyorum --- Havadandır, bana da oluyor bazen. Seni Seviyorum --- Et olarak mı? Ruh olarak mı? Seni Seviyorum --- Neden? Ben de benim bilmediğim bir şeyler mi gördün? Seni Seviyorum --- Çok hoş...Peki başka ne gibi...
  2. Seni Seviyorum Sorusuna verilebilecek cevaplar:)

Seni Seviyorum Sorusuna verilebilecek cevaplar:)

seni seviyorum sorusuna cevap neden ben sorusuna cevap ben nasıl biriyim nasıl biriyim seni seviyorum verilen komik cevaplar 1.Seni Seviyorum : Hadi ya Çok ilginç. ee Sonra... 2.Seni Seviyorum : Yeni Parola Bu mu, Ben Ne Diycem Peki? 3.Seni Seviyorum : Güzel... Peki Başka Çeşidin Veya Şuben Var mı? 4.Seni Seviyorum : Allah Razı Olsun. 5.Seni Seviyorum : Olur, Sarayım mı Burda mı...
  3. Seni seviyoruma verilen en abuk cevaplar

Seni seviyoruma verilen en abuk cevaplar

SENİ SEVİYORUM'A VERİLEN EN ABUK CEVAPLARRR: :asskim::asskim::asskim::asskim::asskim::asskim: -"Seni Seviyorum" : Hadi ya Çok ilginç. ee Sonra... -"Seni Seviyorum" : Yeni Parola Bu mu, Ben Ne Diycem Peki? -"Seni Seviyorum" : Güzel... Peki Başka Çeşidin Veya Şuben Var mı? -"Seni Seviyorum" : Allah Razı Olsun. -"Seni Seviyorum"...
  4. Seni Beğenen Bir Erkeği Nasıl Anlarsın? Lütfen cevap

Seni Beğenen Bir Erkeği Nasıl Anlarsın? Lütfen cevap

Seni Beğenen Bir Erkeği Nasıl Anlarsın? Hanımlar sizden bir bayan olarak öneri ve bilgi tavsiye bekliyorum acaba siz, sizi beğenen erkeği nasıl anlarsınız. Yani erkekler beğeniyorsa nasıl anlaşılır? Lütfen cevap verin!
  5. Yahşi Cazibe dizisinde beklenmedik final

Yahşi Cazibe dizisinde beklenmedik final

yahşi cazibe dizisi final bölümü yahşi cazibe finali yahşi cazibe son bölümü Başrollerini Hakan Yılmaz ve Aslıhan Gürbüz'ün üstlendiği Yahşi Cazibe dizisinde beklenmedik final izledik.Yahşi Cazibe dizisi son bölüm de izleyici mutlu son beklerken, Aslıhan Gürbüz dizinin son bölümünü çekmek için sete gelmedi ve senarist iyi karakterde ki Cazibe'yi son anda bambaşka ve dolandırıcı bir...

Sayfayı Paylaş