gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Seni sevmek başkasını sevmeye benzemez

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Evvel zamanların içinde saklı kalmış sevdaları dinlemek hoşuma gitmiyor..büyüdüm artık.. biz seninle severek ayrılan iki sevgili olamadık…
    sen başkasında yaralıyken ben sana kanıyordum…
    Şimdi elimde bavulum…
    içine adının geçtiği tüm cümlelerimi koydum..

gözden uzak olan gönülden de uzak olur diyenlerin inadına beni sana sevdalı kılan bu şehirden gidiyorum..
    yakınına geliyorum şimdikinden daha çok sevebilmek için seni..
    gönlümün tarif edemeyeceği kadar çok seviyorum derdim hep ….

Oysaki sevenin sevilenden beklentisi olmayınca masum sıfatı yakıştırılırmış sevdaya..bunu da yeni anladım ..
    sandığım kadar saf olsaydı sevgim , belki seni hak edebilirdim..
    karşılık bekleyerek kirlettiğim bütün hayallerimi, çocukluğumun masumluğundan geriye kalmış uçan balonlara tutturdum birer birer gökyüzüne saldım..
    şimdi tertemiz , gözümden bile sakınacağım kadar güzel bir sevgi kaldı yüreğimde..
    seni gerçekten karşılık beklemeden seven , sevdalınım..
    seni sevmek alışılmış sevmelere benzemez
    unutmayı unutur insan..
    seni sevmek öyle herkese yakışmaz
    seninki gibi yüreği güzel olmalı sevenin..
    Seni sevmek öyle her yürekte taşınmaz
    Hakkını vermek gerekli adının sonuna iyelik eki getirebilmenin;seni sahiplenebilmenin
    Seni sevmek , başkasını sevmeye benzemez
    Yüreğim senin yerine koyamaz kimseleri…
    Seni sevmek için sana layık biri olmalı insan…

…Seni sevmek…
    Sana hiç kavuşamasam da yalnız seni sevecek bu yürek……

Seni sevmek başkasını sevmeye benzemez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Sevmeyi ÖğreT MeseLa!

Seni Sevmeyi ÖğreT MeseLa!

Attıgım oLtada makara oLursun, Severimde,Giderimde,Söverimde.. Sen sadece cümlede nokta oLursun. Dengesizim,çıLgınım ukaLayım Uyuzum,Hayatına bi ugrar giderim.... Şeytan tüyüm var aLdanıp yakLaşma,YAKARIM...!!! ELimde aptaL olursun,saLaga yatarım. Benim ne yapacagımı,Ne düşündügümü neyi istedigimi BİLEMEZSİN..... Boşuna ugraşma beni asLa çözemezsin......!!!! alışma...
  2. Başkalarını Sevmek Üzerine

Başkalarını Sevmek Üzerine

Başkalarını Sevmek Üzerine -Hayatta en önemli şey sevgidir. -Anlaşma yoluna gitmek bir insanın gidebileceği en önemli yoldur. -Eğer insanlara olmaları gerektiği gibi davranırsan onlara yapabileceklerini görmeleri için yardım etmiş olursun. -“Seninle gurur duyuyorum” bir insanın kendini önemli hissetmesi için söyleyebileceğiniz en değerli üç sözcüktür. -Bazı insanlar dıştan sert...

Sayfayı Paylaş