gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Seni Sevmek Suçsa Beni İdam Etsinler

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Seni Sevmek Suçsa Beni İdam Etsinler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam - Sevmek Suç Mu

Mirkelam - Sevmek Suç Mu

Sevmek suç mu kader bu mu sensiz rabbim canım alsın kaderimde sen varsın dayanamam hasretine gel sevgilim desem bile neye yarar yoksun sen ağlar ağlar sana bakan gözlerim yanar yanar şu zavallı yüreğim vazgeçemem bu sevdadan o kapkara gözlerine ben doymadım el doysun gözyaşlarım bana keder sana eğer kavuşmazsam bu aşk toprakta biter ağlar ağlar sana bakan gözlerim yanar yanar şu...
  2. suç senin mi yoksa benim mi?

suç senin mi yoksa benim mi?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İnternet suçuna idam cezası

İnternet suçuna idam cezası

İran Parlamentosu'ndan geçen yeni bir yasaya göre internet üzerinden işlenen suçun cezası ölüm olacak. İran Parlamentosu'ndan geçen yeni bir yasaya göre internet üzerinden işlenen suçun cezası ölüm olacak. Sadece İslam'a hakaret edenlerin ve uyuşturucu ticaretiyle suçlananların idamla yargılandığı İran'da artık internet üzerinden işlenebilecek suçlar veya internet üzerinden...
  4. Suç senin olmuş ya da benim ne çıkar

Suç senin olmuş ya da benim ne çıkar

. Acı deneyimler yaşar durursunuz hayatımızın belirli dönemlerinde hepimiz özürlü bir aşk yaşamışızdır. Ruhumuzun derinliklerinde izler bırakan…Yine yeniden bir insanın suretini görüyor ve o surette eskimiş anıları tazeliyorum. Hep gidenin ardından geleni, gelende de gideni arıyorum yıpranmışlığıma inat… Her defasında bulduğumu sandığım ama yandığım büyük yanılgılar içinde dolanıp duruyorum…...

Sayfayı Paylaş