gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seni Sevmek.

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Seni Sevmek. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Sevmek Yaşamak Demek

Seni Sevmek Yaşamak Demek

seni sevmek yaşamak demek . Seni Sevmek Diye Buna Derim Ben Sensiz Sabahlara Ermek Gülmek Seninleyken Gülmek Sensiz Ne Ağlamak Nede Ölmek Seni Sevmek Diye Buna Derim Ben Sevdan Kucağımda Üç Günlük Bebek Seni Sevmek Yaşamak Demek Seni Sevmek Yanımdan Geçerken Kuru Bir Merhabayla Başımı Öne Eğmek Korkum Senden Aşk Dilemek Sevdamı Bilmeyip Yanımdan Geçip Giderken Dönüp,...
  2. Korkmuyorum senİ sevmekten

Korkmuyorum senİ sevmekten

uzaklıkla ilgili sözler korkmuyorum sevmekten şiir sözleri sevmekle ilgili şarkılar sevmekle şiirler sözler KORKMUYORUM SENİ SEVMEKTEN Seni sevmeleri seviyorum ben, Seni özlemeyi, Seni düşünmeyi, Senin var oluşunu hatta, Yokluğunu seviyorum… Seni görmesem de, Sana ulaşamadığım anlarda bile, Seni seviyorum ben… Seni sensiz yaşamayı, Sensizlikte bile seni hissetmeyi,...
  3. uslanmadım hala seni sevmekten

uslanmadım hala seni sevmekten

Artık cenneti de sensin,cehennemi de sensin içimdeki kıyısızlığın kavuşmalarda umutsuzmuş bazen ayrılmakta varmış senden onu da yaşadım yaşayamam sanırken aldatmakta varmış seni aldattığımın kalbim olduğunu bile bile kendi yalnızlığıyla geçinip giden oldum anlayacağın uyuyup uyanan giyinip soyunan bazı şeyler eskimiyor ne kadar istesende ne kadar hissetmesende içinde bir yer kalıyor...

Sayfayı Paylaş