gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seni SevmeLerim Arttıkça..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Seni sevmelerim arttıkca
    Sensizlik korkularım diz boyu oldu
    Delilikler sana...
    Ben deli sana ..!

Seni SevmeLerim Arttıkça.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Sevmenin Tadında

Seni Sevmenin Tadında

Ağaran günün karanlık yüzünün ürkekliği var üzerimde.Yemyeşil görünmek için çaba harcayan ağaçların yorgunluğu gibi sevdim seni.Kor kor alevlerim olsa da yüreğimde sana dair bir yudum suyun yeter içimdekileri söndürmeye.Sorma bana neden seni sevdiğimi.Sorma bana neden seni bu kadar istediğimi.Sorma sakın içimdekileri,dışımdakileri,sustuğum şeyleri söylediklerimi sakın sorma bana anlatamam....
  2. Seni Sevmeyi ÖğreT MeseLa!

Seni Sevmeyi ÖğreT MeseLa!

Attıgım oLtada makara oLursun, Severimde,Giderimde,Söverimde.. Sen sadece cümlede nokta oLursun. Dengesizim,çıLgınım ukaLayım Uyuzum,Hayatına bi ugrar giderim.... Şeytan tüyüm var aLdanıp yakLaşma,YAKARIM...!!! ELimde aptaL olursun,saLaga yatarım. Benim ne yapacagımı,Ne düşündügümü neyi istedigimi BİLEMEZSİN..... Boşuna ugraşma beni asLa çözemezsin......!!!! alışma...
  3. seni sevmemin nedenleri

seni sevmemin nedenleri

seni sevmemin nedenleri seviyorum demek basittir 4 heceden ibarettir agızdan kolay cıkar ama birdeee yürekten cıkan vardırr o 4 heceden fazlasını der ....anlam yükler o 4 heceye ...yürekten seviyorum diyen meleklerime..... Seni Seviyorum, Çünkü, Her sabah kalktığımda yaşamak için tek nedenim, sen varsın … Fakat seni sevmek için binlerce nedenim var …Seni Seviyorum, Çünkü, Bu siyah...

Sayfayı Paylaş