gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

seni sordum ilahisi sözleri burada

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Seni sordum mekke'nin hira mağrasına Seni sordum yesrib'in tenin kokan taşına Seni sordum taif'in mahsun sokaklarına
    Seni sordum ey resul seni sordum dün gece
    Sana gelen yollarda ellerimi kırdılar
    Sana gelen yollarda bedenimi yaktılar
    Sana gelen yollarda gözlerimi oydular
    Sana geldim ey resul sana geldim dün gece
    Gösterdiler camini o kutlu mekanını
    Gösterdiler evini kokun dolu haneni
    Gösterdiler ravzanı buzlar kesti kanımı
    Gösterdiler ey resul gösterdiler dün gece

tü habibı rebbımeyi rohnayiya ça'vımeyi
    weka rojı pışyameyi selam lıserte muhammed (sav)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    konu güncellenmiştir.

seni sordum ilahisi sözleri burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gül Yüzünü İlahisi sözleri burada kızlar

Gül Yüzünü İlahisi sözleri burada kızlar

Gül Yüzünü İlahisi Gül yüzünü rüyamızda Gürelim ya RESULALLAH Gül bahçene dünyamızda Girelim ya RESULALLAH Sensin gönüller sultanı Getiren yüce Kur'anı Uğruna tendeki canı Verelim ya RESULALLAH Aşkınla yaşarır gözler Hasretinle yanar özler Mubarek ravzana yüzler Sürelim ya RESULALLAH Veda edip masivaya Yalvarıp yüce Mevlaya Şefaat - Mustafa' ya Erelim ya RASULALLAH Levleke dedi...
  2. seni sordum ilahisi

seni sordum ilahisi

taif ilahisi sana gelen yollarda ilahisi sana gelen yollarda gözlerimi oydular Seni sordum mekke'nin hira mağrasına Seni sordum yesrib'in tenin kokan taşına Seni sordum taif'in mahsun sokaklarına Seni sordum ey resul seni sordum dün gece Sana gelen yollarda ellerimi kırdılar Sana gelen yollarda bedenimi yaktılar Sana gelen yollarda gözlerimi oydular Sana geldim ey resul sana geldim dün gece...
  3. orhan ölmez- seni seviyorum sözleri burada

orhan ölmez- seni seviyorum sözleri burada

seni seviyorum resimleri seniseviyorum seni seviyorum resmi TAM AŞIKLARA GÖRE BİR ŞARKI ORHAN ÖLMEZİN SESİYLE DE HARİKA BİR YORUM SEVEREK DİNLEDİĞİM VE AYRI BİR YERİ OLAN BİR ŞARKIDIR DİNLEMEYEN VARSA MUHAKKAK BİR DİNLESİN DERİM MELEKLERİM.... Seni seviyorum biliyormusun Seni seviyorum görüyormusun Gönlümün umudusun Umudumun onurusun Günler boyu Geceler boyu Senle olsam bir ömür...
  4. ''Rabbim Allah Diyeceğim'' İlahisi Sözleri Burada...

''Rabbim Allah Diyeceğim'' İlahisi Sözleri Burada...

rabbim Allah diyeceğim, ilahisi, sözleri, nedir, nasıl bulabilirim, ile ilgili bilgiler burada melekler ''Rabbim Allah Diyeceğim'' ilahisinin sözlerini merak edenler için ekliyoruz melekler :) RABBİM ALLAH DİYECEĞİM İnse başıma bin yumruk Rabbim Allah diyeceğim Aksa kanım oluk oluk Rabbim Allah diyeceğim Yusuf gibi düşsem suya Atsalar beni kuyuya Nice şeref duya duya Rabbim Allah...
  5. En Güzel Cuma İlahisi Sözleri Burada Melekler

En Güzel Cuma İlahisi Sözleri Burada Melekler

En Güzel Cuma İlahi Sözleri En Güzel Cuma İlahileri Nelerdir Cuma günleri sevdiklerinizle paylaşacağınız pek çok cuma mesajını sizlere ilettik ve iletmeye devam edeceğiz sevgili melekler. Bu sayfamızda ise En Güzel Cuma İlahi Sözleri ile sizlerleyiz.. CUMA İLAHİSİ Cuma günü evde kalma, Dünyanın işine dalma, Sevabı çok, mahrum olma, Bu mubarek Cuma günü. Perşembeden işi bitir....

Sayfayı Paylaş