gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Seni Unuttum Artık-1

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Seni Unuttum Artık-1 Seni unuttum artık,
    dersem inanmıyacaskın tabi ki biliyorum.
    Ama inansan iyi olur, bana karşı besledigin o sevimsiz duygularını artık besleyemeyeceksin seni bu gördüğümde anladım ki sen benim sevdiğim; güzel duyguları beslediğim, her sesini duydugunda agladıgım, yarınlarıma baktıgımda hep seni gördüğüm...
    O duyguları beslediğim insan degildin ben o degerleri sana vermemiştim ben yanlış duygulara kaptırmıştım düşüncelerimi.
    Bu sefer yanına geldiğimde anladım ki sen yarınlarını başka duygulara kaptırmışsın be ğüzelim .
    ben seni unuttum artık....
    unuttum artık.
    Devamını Okuyun..

Seni Unuttum Artık-1 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Unuttum Artık-2

Seni Unuttum Artık-2

Ben bir insanim değil mi… Duygularıma yeri geldiginde, sahip olamayan bir insanim hem de… Bu özellik bir tek bana ait olan düşünce degil… Bu, bir çok insanın yaşadıgı çıkmaz sandıgı bir yoldur. Sen bunu niye yazdın diyeceksin şimdi bana. Sana bir düşüncemi hatırlatmak isterim “bu hayatta yarın olmayan bugün de yoktur, dünü unatanda bugün zaten ölmüştür”işte bu düşüncede baglı kalan insan...
  2. Seni Bende Unuttun..!

Seni Bende Unuttun..!

Seni Bende Unuttun..! Bir akşamüstü bir rüzgâr yapıştı belime, içtik beraber. Sarhoşluk daha çok acıtır dedi, gözleri yaşararak. Önce inanmadım. Sonra kudurdu, kudurdu. Başım döndü, bağırdım... "Sen, giderken gülüm izlerini silmeyi unuttun. Sen, giderken bitanem, bende bıraktıklarını almayı unuttun. Sen, giderken aşkım, sen hâlâ bendeydin. Çalan bir müzik parçasının sözlerinde unuttun...
  3. Ben Kendimi Sende Unuttum

Ben Kendimi Sende Unuttum

unuttum ben kendimi sende unuttum ben herşeyi SensizLiğe alısamadım Sevdiğim,aLış deme bana Gücüm yok.. Sensiz uyanamam yeni güne , Sensiz sonLandıramam..Anlamı kaLırmı ki.? MutLu oLabilirmiyim.?GüLebiLirmiyim.? AğLayabiLirmiyim bi daha.?Hayır,yapamam..HaLen aynaya bakarken seni görüyorsam , yapamam.. Yapmacık hayatLarın tam ortasındayım..Uçuruma sürükLesem kendimi sana bişey oLur ,...
  4. Unuttum seni

Unuttum seni

Unuttum Seni Merhaba canim bak yine yaziyorum Seninle gezdigim yerlere hiç gitmiyorum Gözlerinin rengini bile hatirlamiyorum Bak sevgilim unuttum seni Hayata artik dört elle sariliyorum Artik sigara bile içmiyorum Sen ne kadar sevdin ki ben seveyim Bak sevgilim unuttum seni Rüyalarima bile girmiyorsun artik Hayalimdeki beyaz atli prens bile degilsin Seni bosa sevmisim geçen...

Sayfayı Paylaş