gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

seni üzerler-m.başaran

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Seni üzerler gülüm Gözlerin ağlar görürüm Sızlar yüreğim

Ne kadar yakınsın bana bilirim
    Ama bir o kadar uzak
    Ne kadar yakarsın içimi bilirim
    Dokunmam bir o kadar yasak

Olsun dokun beni yak
    Tenine al beni sar
    Sen bana yanlız bir o kadar yan

Seni üzerler seni
    Gözlerin ağlar görürüm
    Sızlar yüreğim

seni üzerler-m.başaran konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Başaran - Seni Üzerler

Murat Başaran - Seni Üzerler

Seni üzerler seni Gözlerin ağlar görürüm Sızlar yüreğim Seni üzerler gülüm Gözlerin ağlar görürüm Sızlar yüreğim Ne kadar yakınsın bana bilirim Ama bir o kadar uzak.. Ne kadar yakarsın içimi bilirim Dokunmam bir o kadar yasak. Olsun!Dokun beni yar Tenine al beni sar Sen bana yanlız bir o kadar yar (2x) Seni üzerler seni Gözlerin ağlar görürüm Sızlar yüreğim (2x) Seni üzerler gülüm Gözlerin...
  2. seni

seni

Ve en çok seni özledim ben. Karşı komşunun sokağa çıkacağı zamanı beklemeni. Her teyzeyi annen gibi sevmeni. Sanki ayıpmış gibi kimselere söylememeni. Ve o bisikleti ilk gördüğünde koşuşunu. Yağmurlu bir günde annenin elinden yediğin ekmeği. Islanan sokaklara bakıp duygulanmanı. Yaz akşamlarında oturduğun kaldırımı. Seni bir kez daha görmek isterdim... hiç konuşmadan… kısa pantolonlu...
  3. Direnç Üzerine

Direnç Üzerine

Direnç Üzerine Yaşama Dair Ne Varsa, Hayatın İçinden, Hayatın Kendisi.. -Acı çekmek iyidir. İnsanı alçak gönüllü ve başkalarına karşı daha merhametli yapar. -Dertler bebekler gibidir beslenerek büyürler. -Hayat bir şarkı sözleri gibi akıp geçerken iyimser olmak kolaydır. Fakat her şey ters giderken gülümseyebilen bir kimse zor bulunur. -Hala düne bağlıysanız bugün hiçbir yere...
  4. Evlilik Üzerine

Evlilik Üzerine

Evlilik Üzerine -Evlilik güvenle başlar neşe onun bir parçası ve sevgi onun kalbidir. -Bir evlilikte en önemli şey eşlerin Tanrı'ya inanmasıdır. İnançla her şey mümkündür. -Kendinize evliliğin tüm iyi niteliklerini hatırlatın ve kötü olanlarını düşünmemeye çalışın. -Karınıza güzel olduğunu söyleyin güzel olacaktır. Ona harika olduğunu söyleyin harika olacaktır. -Bir kadın ne kadar...
  5. Affetmek üzerine....

Affetmek üzerine....

Aşağıdaki paragrafı bir gazetede okumuştum. Hemen kesip aldım ve masamdaki notluğa astım. Karşımızdakini affedip önümüze bakmamızı sağlayacak güzel bir yazı ben denedim işe yarıyor sizede tavsiye ederim PASTA KITIRI... O'na kızgın olduğunu biliyorum Neden şunu dene miyorsun? Ona bir mektup yaz Bütün duygularını dök. Öfkeni ve hayal kırıklığını anlat Hiçbir şeyi gizleme. Sonra...

Sayfayı Paylaş