gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

seni yollara yazdım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

seni yollara yazdım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baha - Adını Yollara Yazdım

Baha - Adını Yollara Yazdım

Benim yaprağımda benim dalımda Bülbül yaptım seni güllere yazdım Hep benim elimde benim dilimde Mızrap yaptım seni tellere yazdım Damarımdasın sen her an kanımda Hep kollarım da ol her an yanımda (*2) Bir şiirsin artık hep dudağımda (*2) Şarkı yaptım seni dillere yazdım Ben şimidden seni yollara yazdım Unutup kalbinden silersin diye Sevdiğime pişman edersin diye Belki bırakıpda gidersin...
  2. seni yazdım...

seni yazdım...

Seni yazdım Bir şiir gibi Satır satır Tüm cümlelerimde hissederek Nedenini bilmeden Sadece sevdiğimi bilerek yazdım Seni yazdım masal gibi Sonu olmayan sonsuz aşkla Tüm masumluğumla yazdım Seni yazdım kalbim gibi Nefesim gibi CANIM GİBİ....
  3. Yollarda bulurum seni notaları

Yollarda bulurum seni notaları

yollarda bulurum seni şarkı notaları olmasanda yanımda notaları Haluk Levent'in en sevdiğim parçalarından biridir Yollarda Bulurum Seni adlı şarkısı ve eminim ki benim gibi sizlerde bu şarkıyı çok seviyorsunuzdur. Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Yollarda Bulurum Seni şarkısının notalarını sizlerle paylaşıyorum.
  4. Yazın Kilo Almamanın Yolları

Yazın Kilo Almamanın Yolları

yazın kilo almamak için, kilo almamak için, yazın alınan kilolar Sevgili melekler, yazın bikini ve mayolara sığabilmek için yapılan şok diyetlere son! Kilonuzu korumak, fazlalıklarınızı vermek için sağlıklı bir yöntem izlemeniz yeterli. Diyetisyen Deniz Berksoy, yazın kilo almamak için çok önemli tavsiyelerde bulundu... Sebze ve meyveler kurtarıcı Zayıflamanın en doğru yolu şok ve...

Sayfayı Paylaş