gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Senin annen ne iş yapıyor bakayım:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

senin annen ne iş yapıyor
    Küçük emrah o artık her yerde ve artık o bir reklam yıldızı.:D

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Senin annen ne iş yapıyor bakayım:)
    hahahah :D:D:D:D süper olmus canim ya. ellerine saglik

Senin annen ne iş yapıyor bakayım:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakın İnsanlar Parmaklarıyla Neler Yapıyor

Bakın İnsanlar Parmaklarıyla Neler Yapıyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Okan Kurt ne iş yapıyor

Okan Kurt ne iş yapıyor

Okan Kurt Mesleği Okan Kurt ne iş yapar Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda dün Demet akalın ile evlenen Okan Krt'un ne iş yaptığını merak eden tüm arkadaşlarımıza Okan Kurt'un mesleğine dair kısa bilgi sunuyoruz. Okan Kurt ne iş yaptığı tam olarak bilinmiyor bu konudaki bilgi varlıklı bir ailenin oğlu uzun yıllar İtalya’da, Amerika’da yaşamış mersinli bir iş adamı.
  3. (Hürrem) Meryem Uzerli Cilt Bakımı İçin Neler Yapıyor ?

(Hürrem) Meryem Uzerli Cilt Bakımı İçin Neler Yapıyor ?

meryem uzerli cilt bakımı hürrem sultan Çarşamba akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın başarılı ve güzel oyuncusu Meryem Uzerli duru güzelliğiyle dikkatleri çekiyor melekler :) Biz de bu güzelliğin sırrını merak ettik ve araştırdık. Meğer Meryem Uzerli cilt bakımı için çuha çiçeği maskesinden faydalanıyormuş. Nasıl mı ? İşte tarifi... :) HAZIRLANIŞI: • 2 tutam...
  4. İşte Ünlülerin Güzellik Sırları Neymiş...Güzel Olmak İçin Neler Yapıyorlarmış....

İşte Ünlülerin Güzellik Sırları Neymiş...Güzel Olmak İçin Neler Yapıyorlarmış....

Ünlülerin Güzellik Sırları Ünlülerin Doğal Güzellik Sırları Birçok ünlü güzelleşmek uğruna pahalı kozmetik malzemeleri kullanma alışkanlığını geride bıraktı. Şöhretler artık tamamen doğal ve ucuz yoldan güzelleşmeyi tercih ediyor. Ciltlerinin güzelliği ile ünlenen birçok ünlü ismin ortak özelliği, kozmetik ürünler yerine doğal ürünler kullanmaları. Pınar Altuğ,Deniz Seki, Aydan Şener gibi...
  5. ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz lütfen yazın :(

ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz lütfen yazın :(

Merhaba, ben yaklaşık 5 senedir bir şirketin muhasebe departmanında çalışıyorum.İlk 850 ile girmiştim şu ana 1250 alıyorum. Yüküm yıllar içinde çok arttı. Mali müşavir de geliyor tabi ama genel muhasebe bende . Az aldığımı düşünüyorum yalnış mı düşünüyorum.Sizler ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz sorması ayıp :(

Sayfayı Paylaş