gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

senin baban bi leylektı yavrum

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

senin baban bir leylekti yavruMm adam gibi kılık kıyafet yoktu üstü başı tüydü telekti yavrum

bilmemki nereden aklına esti
    ansızın kapının ziline bastı
    yatıya gelmişti bir akşam üstü
    birazda yüzsüzdü yalaktı yavrum

insanın kovsaydım keşke dediği
    ocakta haşladı mısır hediği
    çorbayı içmedi başka yediği
    biber turşusuydu kelekti yavrum

karnı doyunca kalkıp oturdu
    peşi sıra beni yere yatırdı
    gagasını vurup karnıma batırdı
    her yanım kalburdu elekti yavrum

meraklanıp sordum benzim sararmış
    öğrendim sonradan seni ararmış
    onun için gözü böyle kararmış
    kısaca bir miktar salaktı yavrum

birden hatırlayıp bacaya göz attı
    geri döndü seni bana uzattı
    ardından kanat çırpıp göçetti
    senin baban bir leylekti yavrum

senin baban bi leylektı yavrum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Bi Seni Konuşurum

Göksel - Bi Seni Konuşurum

Akşam üstü uğradım sahildeki kahveye Oturup arkadaşların yanına, Sıcak bir çay söyledim İnce belli bardakta Herkes birşeyler anlattı Kimi sırrını paylaştı Sohbet koyuydu doğrusu Konuştukça azalıyor insanın derdi korkusu Ben de senden bahsettim Anlatırken farkettim Senle başlar biterim Ben senden ibaretim Aşkından esaretim Bana seni hatırlatır bir şey bulurum Sağımı solumu şaşırıp...
  2. Gel yavrum sadece öpecemmm

Gel yavrum sadece öpecemmm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yavrum İlahisi

Yavrum İlahisi

yavrum ilahisi dört duvar arasından yazdığım bu mektubu dört duvar arasında yazdığım bu mektubu arasında dinle ilahisi dinle Dört duvar arasından yazdım bu mektubu Alırsın ve okursun yakarsın yavrum Zindanlar işkenceler ve zülüm halkaları Yarın da seni bekler bekler yavrum Şehadete susamış o temiz bedenini Mahrum etme cihadtan etme yavrum Anneciğini söyle sakın ha ağlamasın Mutlaka kavuşuruz...
  4. komandoma yüreğimden kocaman bi köşe senin için canım kocam

komandoma yüreğimden kocaman bi köşe senin için canım kocam

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş