gebe
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63

senin bendeki adın AŞK :)

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

SENİNLE YAŞLANMAK İSTİYORUM Seneler geçsin, sen beni bil, ben seni bileyim. Benim olduğun kadar dostlarının, dostlarının olduğu kadar benim ol istiyorum. Nice sıkıntı ve zorluk yaşayıp, atlatalım. Yaşayalım ki, öğrenelim hayatı ve destek çıkmayı..
    Birbirimizin omuzlarında ağlamalıyız. Paylaşmalı ve beraber sıkılmalıyız. Öyle ki, yalnız sıkılmak, sıkmalı bizi.
    Güzel günlerimizi, evimizde, bir şişe şarap ve pijamalarımızla kutlamalıyız. Ya da bazen dostlarla, ucuz biralar içerek.
    Böylece yaşamalıyız işte...
    Sonra çocuğumuz olmalı. Düşünsene, senin ve benim olan canlı.Geceleri ağladıkça sırayla susturmalıyız. Sen arada mızıkçılık yapmalısın
    ve ben söylenerek almalıyım sıranı...
    Yorgun olduğun için yemek yapmamalıyım, söylenerek yumurta kırmalısın.
    Hava soğukken birbirimize sıkıca sarılıp,yatmalıyız. Zaman su gibi akıp giderken, herşeyiyle yaşanmış bir hayatımız olmalı. Her şeye rağmen hiç
    bıkmamalıyız birbirimizden. Mutlu da olsa, kötü de olsa, yaşadığımız günler bizim günlerimiz olmalı. Saçlara düşünce aklar, ya da gidince
    aklar, çocukları güvence altına alıp gitmeli bu şehirden.
    Kavgasız, her sabah cinayetle uyanılmayan, sessiz bir yere gitmeliyiz. Geceleri balkonda denizi seyredalıp, sandalyelerimizde sallanmalıyız. Eve gelip, benden
    kahve istemelisin.
    Çocuklar gelmeli ziyaretimize, geçmişteki hareketli günlerimizi anımsamalıyız. Ben "Bey" demeliyim sana, sen de "Hanım"... Öyle sevmelisin ki beni, bu yazdıklarım
    korkutmamalı seni. Tebessümler açtırmalı yüzünde.
    Bir gün bu hayatı bırakıp giderken, sadece mutluluk olmalı yüzümüzde....
    Birbirimizi sevmenin gururu olmalı "herşeyde"!....

ben pek beceremem ama can yücel anlatmış içimdekileri :)

EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Döktürmüşsün (Can Yücel:D:D)

senin bendeki adın AŞK :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adini AŞk Koydum Senİn

Adini AŞk Koydum Senİn

ADINI AŞK KOYDUM SENİN Güneş’in doğuşu gibi doğuyorsun dünyama. Doğuşuyla ısıttığı yüreğimin buz sarkıkları damla damla çözülmeye başlayıp, Her bir damlanın çoğalarak birleştiği, sevgiyle taşan bir şelaleyi andırıyor adeta. Ay’ın dünyamızı aydınlattığı gibi, Zifiri karanlıklardan çıkarıp, ışıklarını saçıyorsun etrafıma. Öyle büyülü bir ışık ki bu, hayallerin gerçekleşmesi...
  2. Alex - Aşk Senin Adın

Alex - Aşk Senin Adın

vurur o soğuk akşam vaktı sevişirken rüzgarla bomboş sokaklarda yalnızım bir başıma zaman akmaz sanki yalnızlık sarar birden o zaman hayal olur kaçarım bu şehirden bana seni seven bir kalp bile bırakmadın senden bu acının hesabını hiç sormadım eğer senin için bir intikam peşindeysem tanrım beni cehennemde çayır cayır yaksin yeter sana gücüm yok demiştim inanmadın affet beni...
  3. adını aşk koydum senin....

adını aşk koydum senin....

ADINI AŞK KOYDUM SENİN Güneş’in doğuşu gibi doğuyorsun dünyama. Doğuşuyla ısıttığı yüreğimin buz sarkıkları damla damla çözülmeye başlayıp, Her bir damlanın çoğalarak birleştiği, sevgiyle taşan bir şelaleyi andırıyor adeta. Ay’ın dünyamızı aydınlattığı gibi, Zifiri karanlıklardan çıkarıp, ışıklarını saçıyorsun etrafıma. Öyle büyülü bir ışık ki bu, hayallerin gerçekleşmesi gibi, adını...
  4. Seni Özlüyorum... aşkım benim

Seni Özlüyorum... aşkım benim

Seni Özlüyorum... Seni özlüyorum. Gecenin en zifiri anında bile odamı aydınlatan bu aşkı özlüyorum en çok da her gün duyabilmek için çırpındığım sesini. Seni özlüyorum işte... Her kavgamızın sonunda çekdiğim sancıları, seni kaybetmek korkusu yüreğimi bir bıçak gibi kestiği anları bile. Seni özlüyorum kabul ettim artık bunu... Gözbebeklerimin içine yerleşmişsin ve dünyada iyiye ve güzele...

Sayfayı Paylaş