gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

senin damar parçan hangis__??__

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

melişler yine bomba gibi bi oyunla burdayım... soru gayet net senin damar parçan hangisi..
    yani severek dinlediğiniz arabesk şarkı isimleriii...

ben en çok selahattin özdemir dinliyorum şarkının adı gülüm (adamın birinin hediyesi...)))
    :(

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Valla canim ben ztn SADECE arabesk/damar dinledigim icin, ayrim yapamayacagim :):):)

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    damar dinlemem ama en Arabesk dinlediğim şarkı Linet-Sustum

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Rap dinlerim ama fantazi arabeste İNTİZARI tek geçerim....İNTİZARIN tüm şarkılarını seviyorum...

Ama tam damar şarkı dersen GÜLDEN KARABÖCEK____ben olmalıydım şarkısııııı(((HERCAİ_MEÇHUL))

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    müslüm var bide seni yazdım.......

6. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

valla bende hiç dinlemiyorum :) başıma ağrı giriyo arabesk bi parça duyunca çok ciddiyim :S:S:S:S en damarım baha benimhahahahahaha tüm slow parçaları damar bana göre :D

7. CanSimidi

CanSimidi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Deniz- Anladım Bilmiyor

8. elifsude

elifsude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    volkan konak yarim yarim

9. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

senin damar parçan hangis__??__ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damar

Damar

Damar, kişinin akrabaları ve kavmidir. Damar tıkanıklığı ve damar kesilmesi bu damarın temsil ettiği kişinin sıla-yı rahimi terk ettiğine, akraba ile ilişkili kestiğine, Damardan kan kaybı yoksul için mala, zengin için mal kaybına, Damarların çok bariz oolarak görülmesi gelirde görülecek azalmaya delalet eder.Rüyasında kişi, vücudunda mor, belirgin bir damar görürse gayretlerinin sonucunu...
  2. damar

damar

yüzün şişmesinin nedenleri yüz şişmesinin nedenleri beyin damarlarında genişleme yüz sebepleri el şişmesi Damar damar sertliği Vücuttaki kan damarlarının bir kısmının veya tamamının sertleşmesi sonucu, esnekliklerini keybetmesine; halk arasında damar kireçlenmesi tıp dilinde ise Arterio Skleroz veya Atheremo denir. Nedeni, kan damarlarının iç kısımlardaki hücrelerin esnekliğini kaybedip,...
  3. damardan girecek damar sözler

damardan girecek damar sözler

sen piyon ben şah oyun bittiğinde şah ve piyon aynı kutuya girer damardan girecek damar sözler sözleri damardan giren sözler ***İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim ***Benim İçin Hayatta 2 şey önemlidir biri sen diğeri özgürlüğüm özgürlüğüm için canımdan senin için özgürlüğümü feda ederim... ***Yürü hür maviligin...
  4. 2014 Damardan Damar Sözler

2014 Damardan Damar Sözler

2014 damar sözler, 2014 harbi sözler, 2014 kapaklık sözler İster skype ileti sözünüz de isterseniz sosyal paylaşım ağlarında paylaşmak için harbiden damar söz arıyorsanız sizlere en beğenilen damar sözleri paylaşıyoruz. Sizde beğendiğiniz bu sözleri paylaşayarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz;) 1) Kiz DiYé oNém VéRénin GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini...

Sayfayı Paylaş