gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Senin haberin yoktu bir kalbi titrettiğinden.

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Senin haberin yoktu bir kalbi titrettiğinden. Yoksa vardıda ,bu kalp ağrıları zevk mi veriyordu sana. Ben, yalnızlığını dert etmeyen insanlarla tanışırken, sen ;aşk sunuyordun güzel gözlerinle.
    Ve birgün öyle bir bakmıştınki,bütün veresiye sevgilerim boğulmuştu gülüşlerinde...
    İşte o zaman cesaret dolu kalbimin ,aslında yenik hatta korkak bir organ olduğunu anladım.
    Neden olduğum hatalarımı unuttum,hatalarımla sana sığınmama neden oldun.

Hep özlemle yaşar insan.
    Evet öyledir...
    Hayatı özleyenler ya mahkumlardır yada ölülerdir.
    Yaşamayı özlemek başkadır hayatla beraber.
    Belkide özgürlük adı altında sömürdüğüm sevgiler sana sığınmama bir nedendir.
    Sana sığıntılarımı yanlış anlama,bu hayatla yaşamanın değeridir.
    Gözlerini gördüğümde; sen bana bakmasan bile, çıtır çıtır kırılan kalbim,başka özlemleri arzulama engellidir.
    Gözlerini yüceltmiyorum.
    Sadece yaşamayı özlediğim için çıkıyorum yanlızlık mezarından.
    Bu gösteri daha ne kadar sürer yada ne zaman biter en iyi sen biliyorsun.
    Bu sadece sana sığınmanın felsefesidir.

Almıyor aklım işte!
    Geriye dönüp baktığım aşkların hüzünleri vuruyor yüzüme.
    Sertçe....
    Sonra
    sana sığınıyor bedenim.Tutunuyorum gülüşlerine...

Sen anlıyorsun beni diye avutuyorum kendimi.
    Yoksa korkak ,kırık hatta yenik bir organın sadece atmaklamı görevli olduğunu anlatıyor duyarsızlığın.
    Belkide öyledir.
    Sana sığıntılarım,sadece benim için özeldir.
    Evet;Senin haberin yoktu bir kalbi titrettiğinden.
    Yada vardıda bu ağrılar zevk veriyordu sana.
    Bu hasta yüreğin ,bir yaşama özlemi olduğunu ve o yaşamın seninle dolu bir hayat olduğunu gösteriyordu belirtiler.

Dedimya her insan özlemle yaşar.
    Benim hayatı özlememde ki sır, ölü canlılığımla gözlerinde dirilmek.
    Belki bana göstereceğin ilgi azaltacak ağrılarımı.
    Ne olur çaldığım gülüşünü alma gözlerimden.
    Anla sana sığıntılarımı...

Senin haberin yoktu bir kalbi titrettiğinden. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ama senin bir dakikan bile yok değilmi

ama senin bir dakikan bile yok değilmi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. senden bir tane daha yok bu dünyada...

senden bir tane daha yok bu dünyada...

Unutma. Senden bir tane daha yok bu dünyada. Gülümsemeyi asla unutma. Gözlerinin içi gülsün gülerken, bakışların pırıl pırıl olsun ve her zaman nemli kalsın göz pınarların. Unutma kendini sevilebilecek bir insan haline getirmeyi ve ondan sonra da kendini sevip kendine sarılmayı. Zamana güven ve onun senin en büyük dostlarından biri olduğuna. Acılarının ve felaketlerinin ancak onun...
  3. Kalbinin içine bak da söyle: SENİN HİÇ HAYIRHAHIN YOK MU?

Kalbinin içine bak da söyle: SENİN HİÇ HAYIRHAHIN YOK MU?

kalbim içine bak kalbin içine bak kalbimin kalbinin Kalp Kardeşim Olur musun ? Kehânet sevinçlerim yok benim. Yarın aydınlık da olabilir, zifiri karanlık da. Ne mutluluğum daim sürer gider, ne bu hüzün eleverir beni. Yitişler, yokoluşlar, kayboluşlar arasında nice boşlukları atlarım öteden bir nefhâ ile. Şimdi kasvet yüklü bulutlar gibiysem, az sonra mutlu-mesûd yayılabilirim mavi göklere.....

Sayfayı Paylaş