gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

senin için yanarım ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

yanarım ilahisi ona yanarım ilahisi sözleri ona ilahi sözleri Senin Için Yanarim Efendim Sana Kul Olurum Efendim
    Yalniz Sana Taparim
    Bizi Affeyle Ya Rasul
    Mahşer Gününde Allahim
    Onlardan Hesap Sor
    Sen Kanayan Yaralari Sar Allahim
    Bizler Sana Ibadet Ederiz
    Senin Için Namaz Kilariz
    Orucumuzu Tutariz
    şükürler Olsun Allahim

senin için yanarım ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Sende Yanarsın (Yaralı)

Cengiz Kurtoğlu - Sende Yanarsın (Yaralı)

Bir dost bulmak çok zormuş, Şu yalancı dünyada Düşmeye gör arkadaş, O gün sen de yanarsın Her şey par pul olmuş insanların gözünde Geç de olsa anladım, Dünya başka biçimde, dünya başka biçimde Güvendiğim dağlara, Hep kar yağdı, kar yağdı Yıkıldı umutlarım düşlerim yarım kaldı Yaralı, yaralı, yıllarım yaralı Duygular çoktan ölmüş, Dostluklarsa yalanmış Hiç üzülme arkadaş yazım...
  2. Ferdi Tayfur - içim yanar

Ferdi Tayfur - içim yanar

icimde bir his var terkedeceksin icimde bir his var donmeyeceksin donupte sen beni buralarda bulmayacaksin gelipte sen benim kirik gonlumu almayacaksin ben de bir insanim senin gibi yasayacagim ayrilik olum olsa, hasretin zulum olsa alisacagim donupte sen beni buralarda arayacaksin gelipte sen beni biraktigin gibi bulmayacaksin bir gun pis man olup aglayacaksin bir gun geri donup...
  3. Bana Seni Gerek Seni İlahisi

Bana Seni Gerek Seni İlahisi

Aşkın aldı benden beni Bana seni gerek seni. Ben yanarım dünü günü Bana seni gerek seni. Ne varlığa sevinirim Ne yokluğa yerinirim Aşkın ile avunurum. Bana seni gerek seni. Aşkın aşıklar öldürür Aşk denizine daldırır Tecelli ile doldurur Bana seni gerek seni. Aşkın şarabından içem Mecnun olup dağa düşem Sendin dünü gün endişem Bana seni gerek seni. Eğer beni öldüreler Külüm göğe savuralar...
  4. Âşıkların bağrı yanar ilahisi

Âşıkların bağrı yanar ilahisi

Olgunlaşır içte özler Nuru belli eder yüzler Yaş akıtır dertli gözler Akar Allah diye diye Bülbül daldan dala konar Çeşit çeşit nâme sunar Âşıkların bağrı yanar Yanar Allah diye diye Yağmur yüklü bulut ağlar Yeşillenir otlar bağlar Vadilerde sular çağlar Çağlar Allah diye diye Otlar kurur kimi çürür Koca dağı duman bürür Yer ile gök durmaz yürür Yürür Allah diye diye Ağaç yaprak çiçek açar...
  5. Alan Sensin Veren Sensin İlahisi

Alan Sensin Veren Sensin İlahisi

gören sensin bilen sensin ilahisi alan veren sen gören ilahisi bilen ilahi dinle Alan sensin veren sensin kılan sen Ne verdinse odur dahi nemiz var Hakîkat üzre anlayıp bilen sen Ne verdinse odur dahî nemiz var Tutan el u ayak senden gelüpdür Gören göz u kulak senden gelüpdür Efendi dil dudak senden gelüpdür Ne verdinse odur dahî nemiz var Hudâyâ biz bu zâtı kanda bulduk Neye ef'âl sıfâtı...

Sayfayı Paylaş