gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

senin için yaptım

Konu, 'Çöplük' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: senin için yaptım

Yüregine saglik canim

senin için yaptım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bülbül yaptım seni güllere yazdım

bülbül yaptım seni güllere yazdım

bülbül yaptım seni güllere yazdım bülbül yaptım seni güllere yazdım
  2. Athena - Sende Yap

Athena - Sende Yap

Athena - Sende Yap mürekkep sıcak ama yazmadım kalbimi kağıda dökmem ki ben hüzün biriktiren anılar hemen şimdi yansın camları kapıları kırdım yaktım aynı şeylerden çok sıkıldım kıtalarda sörf yaptım da öyle rahatladım demin de söylemiştim sana sende yap güzel oluyor demin de söylemiştim sana sana sana güzel oluyor rutin hayat bu en büyük girdap dikkat...
  3. Başarı için yap !

Başarı için yap !

Sürekli olarak okuduğum genç beyin dergisinde görmüştüm bu yazıyı. Çok anlamlı buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Bu arada genç beyin dergisini okumanızı tavsiye ederim bir çok yerden ödül almış, çok iyi bir dergi bence. Her başarısızlık sizin için KAVŞAK, Endişeleriniz VİRAJ, Arkadaşlarınız bazen GAZ PEDALI, pedalı,bazen FREN, Düşmanlarınız trafik ışıklarındaki KIRMIZI, Aileniz yolunuzdaki...
  4. Senden, senin için vaz geçiyorum

Senden, senin için vaz geçiyorum

senden senin için vazgeçiyorum senin için senden vazgeçiyorum vazgeçerim oğlu kalbini veren baba Bir Murat Aslan filmi arkadaşlarım UMUT 2008 yapımı... Seyretmeyen anne yada babaların özellikle babaların seyretmesini tavsiye ediyorum. Başlığı aldığım yer, filmin sonunda oğlunu yaşatmak için ( oğluna ilik nakli gerekiyor ) oğluna söylediği cümleden aldım. Aynen cümle buydu, Senden, senin için...
  5. Ciğerli iç pilav yapımı

Ciğerli iç pilav yapımı

Bu konu; ciğerli iç pilavı yapımı ile ilgili bilgi vermektedir. Meleklerim eşim ciğeri çok sever ben de ciğerli tarifleri daha bir özenerek denerim. Henüz yeni öğrendiğim bu tarifi evimde pişirmedim ama çok güzel olacağına eminim. Ziyafet sofralarının baş tacı olacak olan içli pilavımızın yanına bir de kelekli marullu cacık ekledik mi hem farklı hem de lezzetli bir sofra hazırlamış...

Sayfayı Paylaş