gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Senin Olmaya Geldim

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Senin Olmaya Geldim Ebru Gündeş , Albüm : Ahdım Olsun
    Dün akşam yine benim yollarıma bakmışsın
    Gelmeyince üzülüp perdeyi kapatmışsın
    Kalbindeki derdine derman olmaya geldim
    Sakın artık üzülme sende kalmaya geldim
    Yıllar var ki hasretim o gülyüzüne
    Kararlıyım bu gece senin olmaya geldim
    Benim için ağlayıp, hep gözyaşı dökmüşsün
    Yollarıma bakıpta hep boynunu bükmüşsün
    Kalbindeki derdine derman olmaya geldim
    Yıllar var ki hasretim o gülyüzüne

Söz: Halit Çelikoğlu

Senin Olmaya Geldim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Senin Olmaya Geldim

Güllü - Senin Olmaya Geldim

Dün akşam yine benim yollarıma bakmışsın Gelmeyince üzülüp perdeyi kapatmışsın Kalbindeki derdine derman olmaya geldim Sakın artık üzülme sende kalmaya geldim Yıllar varki hasretim o güzel yüzüne kararlıyım bu gece senin olmaya geldim.. Benim için aglayıp gözyaşları dökmüşsün Yollarıma bakıpta hep boynunu bükmüşsün
  2. Ebru Gündeş - Senin Olmaya Geldim

Ebru Gündeş - Senin Olmaya Geldim

senin olmaya geldim nota senin olmaya geldim notaları ebru gündeş dün akşam yine benim yollarıma bakmışsın notası ebru gündeş perdeyi kapatmışsın DÜn AkŞam Yİne Benİm Yollarima BakmiŞsin X2 Gelmeyİnce ÜzÜlÜp Perdeyİ KapatmiŞsin Kalbİndekİ Derdİne Derman Olmaya Geldİm Sakin Artik ÜzÜlme Sende Kalmaya Geldİm Yillar Varkİ Hasretİm O O GÜl YÜzÜne Kararliyim Bu Gece Senİn Olmaya Geldİm Benİm...
  3. "Gelinim olmasını çok isterdim"

"Gelinim olmasını çok isterdim"

Yeni bir aşk doğar diye düşünüyorum ebru gündeşle doğuş arasında bu konudan sonra.. Şarkıcı Doğuş katıldığı "Aramızda Kalmasın" programında yaşadığı aşkları, devam eden evliliği ve bu evliliğin eninde sonunda sona ereceğine kadar birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Hayatından mutsuz olduğunu söyleyen Doğuş, devam eden evliliğinin eninde sonunda sona ereceğini söyledi....
  4. Bahar Olmadan Gel

Bahar Olmadan Gel

Açsın aşk çiçekleri Tutuşsun bedenlerimiz Sevişirken bulutlarda Sevgisiz kalmadan gel Sıcaklığına dokunmak Gözlerinde kaybolmak Kalbimin atışını Hissetmen için gel Soğuklarda baharım ol Gir gönlüme canım ol Sensiz yaşamak çok zor Baharı beklemeden gel

Sayfayı Paylaş