gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Seninki Kaçıncı Sırada?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

diyarbakır türkiyenin kaçıncı büyük şehri
    Belediye Başkanınız başarılımı yada kaçıncı sırada Melekler buyrun bakalım;

Türkiye’nin 16 Büyükşehir ve 4 Büyükşehir ilçe belediye başkanlarının performansına yönelik halkın düşüncelerini tespit etmek amacıyla Andy Ar şirketi tarafından gerçekleştirilen ankette çarpıcı sonuçlar çıktı.

KADİR TOPBAŞ BİRİNCİ
    Andy-Ar’ın yaptığı ankette en başarılı belediye başkanı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş oldu. Onu Konya Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Kocaeli Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek geldi.

Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir ise 7. sırada yer aldı.

İSTANBUL'DA SARIGÜL ÖNDE
    En başarılı ilçe belediye başkanı araştırmasında Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül yüzde 74 oranıyla il sırada yer aldı. Onu Üsküdar, Fatih, Esenler ve Küçükçekmece Beldiye başkanları izledi.

ANKARA
    Ankara’da ilçe bazında en başarılı ilçe belediye başkanı ise Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki yer aldı. Onu sırasıyla Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve Polatlı Belediye Başkanı Yakup Çelik izledi.

İZMİR
    İzmir’de ise birinci sırada Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak yer aldı. Ardından Balçova Belediye Başkanı M. Ali Çalkaya ve Bornova Belediye Başkanı Oktay Sındır geldi.

BURSA
    Bursa’da en başarılı ilçe belediye başkanı sıralamasında Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin ilk sırada yer aldı. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Gürsu Belediye Başkanı Orhan Özcü de ikinci ve üçüncü oldu.

TÜRKİYE GENELİ
    Türkiye genelinde en başarılı ilçe belediye başkanları anketinde birinci sırada Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül yer aldı. İkinci sırada Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, üçüncü sırada ise Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir geldi.

Tebriklerimi sunuyorum devlet büyüklerime..

Seninki Kaçıncı Sırada? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SaRı SıraLar

SaRı SıraLar

Eski çok eskilerden aklımda kalan bişey var. Öğretmenim derdiki; - mezun olup iş güç sahibi olacaksınız. -aaahhhhhhh nerde ne zaman derdim, o zamanlar gelecekmi acaba diye düşünürdüm. ilkokul sıralarında düşündüğüm; kendi küçük ama kafası herşeye çalışan ben, hayal bile edemiyordum okulun biteceğini. oysa oysa neler vermem hiç değilse bi 10 yıl önceye dönmeye.... çok zorlukta çektim,...
  2. Öğretmen Adayları KPSS10 Puanınızla Kaçıncı Sıradasınız?

Öğretmen Adayları KPSS10 Puanınızla Kaçıncı Sıradasınız?

kpss10 sıralama öğretmen sıralama 2009 kpss öğretmenlik sıralaması kpss 10 öğretmen Buradan branşınızı ve KPSS10 Puanınızı girin ve sizin 1. ya da 2. öncelikli olmanıza göre o puanla sizinle birlikte kaç aday var, şansınız ne görün. T.C. MEB Personel Genel Müdürlüğü Sevgiler...
  3. Sıradan Sözler

Sıradan Sözler

Sıradan Sözler lazım bana ve kuzenime lütfen bizede yeni sıradan sözleri sunun, gayet sıradan kişilere yazacağız :)
  4. 2012 Eurovision Şarkı Yarışmasında Kaçıncı Sırada Çıkacağız

2012 Eurovision Şarkı Yarışmasında Kaçıncı Sırada Çıkacağız

2012 Eurovision Şarkı Yarışmasında Kaçıncı Sırada Çıkacağız bilgisi olan var mı sahneye kimin arkasında kaçıncı sırada çıkacağız:S
  5. Sezeryanda dünyada kaçıncı sıradayız?

Sezeryanda dünyada kaçıncı sıradayız?

Sezeryan fiyatları aneztesi çeşitleri Merhaba kızlar Son zamanlarda biliyorsunuz bu konular baya gündemi meşgul ediyor Peki yapılıcak olanlarda devlet ne kadar haklı dye araştırma yaptım Sezaryen oranlarında dünyada ilk üçteyiz En yüksek sezaryenle doğum oranına sahip 5 ülkedenbiri olan Türkiye, Brezilya ve Çin’den sonra üçüncü sırada yer alıyor.

Sayfayı Paylaş