gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

SeninLe TopRak OLacaK . .

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Issız bir gecenin karanlığında yürüyorum adım adım. Sigaramın son nefesini çekip attım bir kenara. Tıpkı senin beni attığın gibi.
    Yıldızlar bana bakıyordu ve sanki derdimi biliyorlardı. Derdimi yıldızlarla paylaşmak istedim ama onlar da beni anlayamayacaktı.
    Tıpki senin gibi...
    Ben senin peşinde, Sen başka aşkın peşinde.
    Sen yatağında mışıl mışıl uyurken,
    ben sokaklardaydım.
    Zaman hep aynı kalsa, sensizliğim bin gün değil sadece bir gün olsa..

Ama ne çare.
    Sanki karanlığın içine düşmüş aşkım. Bir ışık arıyor sanki. Kayboldu bir kere.
    Aşk acısı çekmiş onu içine. Keşke o karanlığın içinden çıksa karşıma.
    Beyazlar giymiş bir peri gibi çıksa karşıma. Hayal kurmak yetmiyor. Hayaller yolunu kaybetmiş kuşlar gibi geçip gidiyor gözlerimin önünden.
    Biliyorum sen de gelmeyeceksin o kuşlar gibi.
    Ya sıcak ülkelere göç edecek, ya da göç ederken tüketeceksin hayatını.
    Ama seninle beraber kalbim de
    toprağa gidecek.
    Belki de aşkımın gücü o zaman bitecek.....

SeninLe TopRak OLacaK . . konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toprak kap

Toprak kap

Helal para, helal mal, zevkle harcanacak paradır
  2. Toprak

Toprak

Toprak insana ve onun varlığını sürdürmek için ihtiyaç duyduğu şeylerin tümüne; insanın ömrü ve hayatına, rızka, ziraate, açlık ve tokluğa, Temiz ve güzel toprak üzerine oturmak mutluğa ve yardım görmeye, Toprak bazen din hususunda şüpheye düşmeye yahut insanın varacağı son yere, Hastanın toprak kazması ölmesine, yolcununki kazancına, bekarın tıprak kazması evlenmesine; Toprak olduğunu görmek...
  3. Sen" Kaybindan olacak Sonum...

Sen" Kaybindan olacak Sonum...

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . Söylesene kandırdın mı beni? Yüreğinin tüm acılarını içime saldın ve benliğimi çalıp gittin mi benden? Öyleyse sen de yalancı çıktın yâr! Sen de aşkı var zannettirdin bana ve gittin! Sonrası hiçlik,sonrası acı,sonrası bir yokluğun başlangıcı; Yoksun! El ele yürüdüğümüz tüm yokuşları devirdim dilimin üstüne ve...
  4. Toprak Çeşitleri

Toprak Çeşitleri

Sera ve ev çiçekçiliği için, türlerin isteklerine göre değişik topraklar kullanılır. Bu kullanılacak topraklar aşağıda anlatılmaktadır. Killi Toprak: Sert ve az geçirgen özellikli, kırmızı renkli toprak çeşididir. Killi toprak kışın nemli ve ağır olur. Sıcak havalarda sertlerşir ve kurur. Bitki çeşidine göre belirli miktarlarda kullanılır. Besin maddesi değeri bakımından yoğundur. Nemli...

Sayfayı Paylaş