gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Senle geçmesini isterdim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Sen çitlerin üzerinde oynarken,
    Ben seni izliyorum sezsizce bir köşeden
    Hiç arkadaşım yokmuş gibi hep swenle ilgileniyorum
    Birde üstüne üstlük SENİ SEVİYORUM.

Senle geçti ömrümün bir yarısı
    Senle geçmesini isterdim
    Ömrümün diğer yarısının
    Veya ömrüm geçsin senin
    Yeterki sev beni

Senle geçmesini isterdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yurtseven Kardeşler - İsterim seni

Yurtseven Kardeşler - İsterim seni

icim yanar kalbim aglar zor gelir bu ayrilik henuz erken daha erken doyamadim cok severken ben seni bir günlük sevmedimki ben seni bir ömur sevdim sen benim umudum herseyimsin aldigim nefesimsin canimin icisin isterim seni daha sana doymadimki özlerim seni henuz senden kopmadimki
  2. Ben Senden Önce Ölmek İsterim..

Ben Senden Önce Ölmek İsterim..

Ben senden önce ölmek isterim. Gidenin arkasından gelen gideni bulacak mı zannediyorsun? Ben zannetmiyorum bunu. İyisi mi,beni yaktırırsın, odanda ocağın üstüne korsun içinde bir kavanozun. Kavanoz camdan olsun, şeffaf, beyaz camdan olsun ki içinde beni görebilesin vazgeçtim toprak olmaktan, vazgeçtim çiçek olmaktan senin yanında kalabilmek için. Ve toz oluyorum...
  3. Güneşin OLmak İsterdim... (Ömrüm Seni Çok Seviyorummm)

Güneşin OLmak İsterdim... (Ömrüm Seni Çok Seviyorummm)

bir erkeğin kadını olmak istedim senin kadının olmak güneş bir kadının erkeği istedim erkegin kadını isterdim Güneşin olmak isterdim senin Güneşin olmak isterdim senin. Hatta gün ışığın. Hatta sabah yüzüne vuran ilk ışık olmak isterdim. Işığın olmak isterdim senin. Sabah uyandığında ilk beni görmeni, gülümsemeni isterdim. Perdelerin arasından sızmayı başarmış gün ışığı gibi gelip göz...
  4. ben senden önce ölmek isterim...

ben senden önce ölmek isterim...

ben senden önce ölmek isterim Ben senden önce ölmek isterim. Gidenin arkasından gelen gideni bulacak mı zannediyorsun? Ben zannetmiyorum bunu. İyisi mi,beni yaktırırsın, odanda ocağın üstüne korsun içinde bir kavanozun. Kavanoz camdan olsun, şeffaf, beyaz camdan olsun ki içinde beni görebilesin Fedakarlığımı anlıyorsun vazgeçtim toprak olmaktan, vazgeçtim çiçek olmaktan senin yanında...
  5. Seni anlatmak isterdim..

Seni anlatmak isterdim..

Seni anlatmak isterdim ama olmadı Kalem kağıt yetersiz kaldı, Sana olan sevgim o kadar büyüktü ki; Bunu kimse anlayamadı... Yolların hepsi ayırıyordu bizi, Seçme hakkın olsa ne olur, Severken seni bu kadar Ayırıyor bizi bütün yollar!! O kadar sevdim ki seni Ayrılmamak için, bırakma diye beni Önümdeki yolları görmedim Olduğum yerde sabit kaldım, Asla gitmedim ileri.. İmkansız aşklar mı bu...

Sayfayı Paylaş