gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

şenlendirici eski sevgilisiyle kaçamakta!

Konu, 'Magazin' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Hüsnü Şenlendirici Amsterdam'da eski sevgilisi ünlü mankenle kaçamak yaptı. İkili lüks bir otelde beş gün beş gece geçirdi. Hüsnü Şenlendirici'nin klarneti Amsterdam'da aşka geldi! Şenlendirici, çıktığı Avrupa turnesi kapsamında Hollanda'ya da gitti. Ünlü klarnetçiye Amsterdam'da, eski sevgilisi Ece Gürsel eşlik etti. İkili, Mövenpick Otel'de kalıp beş gün, beş gece geçirdi.

Almanya şaşırtmacası

Şenlendirici, Amsterdam'a ayın 23'ünde uçtu, Gürsel ise 26'sında... Kaçamakla ilgili iki ilginç detay da şöyle: Arkadaşlarına "Almanya'ya gidiyorum" diyen Gürsel, Türkiye'ye dün geldi, Şenlendirici ise ekibiyle bugün Helsinki üzerinden dönüyor.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    İkisini de sevmem Tencere kapak misali
    ne halleri varsa görsünler hahaha

3. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
  4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

tek kelime ile iğrençler....

şenlendirici eski sevgilisiyle kaçamakta! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski sevgiliden kurtulmanın yolları

Eski sevgiliden kurtulmanın yolları

eski sevgiliden kurtulma yolları eski sevgiliden kurtulmanın yolları kurtulmak kurtulma sözleri birinden kurtulmanın Sonunda özlediğiniz sevgiliye kavuştunuz. Ama, onun o eski flörtü bir türlü peşinizi bırakmıyor! Ondan kurtulmak sandığınız kadar zor değil. İşte çözümleri... Güç sizde İlk olarak sevgilinize, içiniz içinizi yese de hatta tırnak yeme gibi önceden sahip olmadığınız tikler...
  2. eski sevgiliye sms

eski sevgiliye sms

Eweet Eski sevgilinizin size atma olasılığı olan sms lere karşı antismsler::- seni hala seviyorum!- performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten- seni hala özlüyorum...- tütün bas gecer- nasıl gidiyor hayat?- senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol- yeni sevgilinle aran nasıl?- cok güzel, gecede beş yapıyoruz-mesaj attiginiz kisinin ilgi alani disindasiniz, lütfen daha sonra tekrar...
  3. Eski sevgiliye cevaplar

Eski sevgiliye cevaplar

sevgiliye duvar yazıları eski sevgiliye cevap Eski sevgiliden gelen SMS'lere verilebilecek cevaplar! - gerçekten unuttun mu? - sen de kimsin? - seni hala seviyorum! - performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten - seni hala özlüyorum... - tütün bas geçer - nasıl gidiyor hayat? -senden sonra bayağı bi güzelleşti, saol - "mesaj attığınız kişinin ilgi alanı dışındasınız, lütfen daha...
  4. Gizem Özdilli Sevgilisiyle Kaçamak Yaptı

Gizem Özdilli Sevgilisiyle Kaçamak Yaptı

gizem özdilli sevgilisi gizem özdilli ÜNLÜ MANKEN GİZEM ÖZDİLLİ SEVGİLİSİ BÜLENT CEYLAN'LA REINA'DAYDI... Manken şarkıcı Gizem Özdilli, geçtiğimiz gün sarmaş dolaş eğlendiği işadamı Bülent Ceylan'la önceki gün yine Reina'daydı. Birlikte eğlenen ikili çıkışta birbirini tanımamazlıktan gelerek ayrı taksilere bindi.
  5. Eski sevgiliden arkadaş olmak

Eski sevgiliden arkadaş olmak

berbat bir durum hele o kişi hala seviyor iseniz ve o size kankim diyorsa Allah sabır versin size

Sayfayı Paylaş