gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Şenlendirici'den yine yanıt geldi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

görünen o ki Deniz Seki Hüsnü şenlendirici muhabbeti böyle uzar gider onlar prim yapmaya devam ederler....
    ARTIK TAHAMMÜLÜM KALMADI
    HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ, DENİZ SEKİ'Yİ YALNIZ BIRAKTIĞI İÇİN, 'ERKEKLİĞE SIĞMADI' DİYE ÖZETLENEN ELEŞTİRİLERİN CANINI ÇOK ACITTIĞINI SÖYLEDİ.

'ARTIK tahammülüm kalmadı' diyen Hüsnü Şenlendirici şu açıklamayı yaptı: 'Herkes bir yerden vurmaya çalışıyor. Deniz içeride bari geride kalanı hırpalayalım mantığını anlayamıyorum. Bakın, ben asla ve asla şu üç cümleyi söylemedim. Birincisi, 'Benim adımı verme', ikincisi ise 'Deniz'e bunu yakıştıramadım' diğeri de, 'Uyuşturucu olsa beni niye almıyorlar'. Biz Deniz ile bu olaylar olmadan beş gün önce ayrıldık. Her ilişkide ayrılıklar, barışmalar olur. Ama biz, kesin olarak yollarımızı ayırmaya karar vermiştik. Bu, güçlü bir ayrılıktı. Hatta onun evinden bütün eşyalarım stüdyoya dahi gelmişti. Sonra bu olay oldu. Gözaltına alındığı günün sabahı kalktım avukat Aydın Kurban ile birlikte karakola gittik. Aydın'ı içeri aldılar beni almadılar. Ben de bunun üzerine, 'Allah Allah beni niye içeri almadılar
    acaba' dedim. Söylediğim bu. 'Uyuşturucu olsa beni de içeri alırlardı' diye yazıldı. Sonra da 'Benim adımı verme' dediğim. Size bunları söylemediğimi nasıl ispat edebilirim. İnanın ben böyle şeyler söylemedim. Sonra kalktım,
    çocuklarımın annesinin kuaför salonuna gittim. Bunda ne var? O benim çocuklarımın annesi. Görüşmemde de ne gibi bir kötülük var? Deniz'i gidip göremiyorum ki. Elim kolum bağlı. Söyleyin bana, Deniz'e nasıl sahip çıkmamı
    istiyorsunuz? Deniz'le gözaltı süresi bitip, evine geldiği zaman konuşmuştuk. O benim çıkıp, konuşmamı istemedi. Bu sözümü de tutacağım. Bence bu kızı günah keçisi yaptılar.'

Şenlendirici'den yine yanıt geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüsnü Şenlendirici'den yanıt geldi....

Hüsnü Şenlendirici'den yanıt geldi....

hünü Şenlendirici'nin erkekliğini tartışan Klarneti kadar erkek değil diyen deniz seki'nin ablasına çok gecikmeden Şenlendirici cephesinden hemen yanıt geldi.... KLARNETİ KADAR ERKEK DEĞİL! KOKAİN OPERASYONU KAPSAMINDA GÖZALTINA ALINAN, ARDINDAN TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLEN DENİZ SEKİ’NİN KARDEŞİ SERKAN SEKİ, HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ HAKKINDA AĞIR KONUŞTU. Şenlendirici’nin, ablasıyla...
  2. Reza' dan yanıt geldi

Reza' dan yanıt geldi

geçtiğimiz günlerde konu edindiğimiz şarkıcı Ebru Gündeş ve Günel in ortak sevgilisi olan Reza Zarrab nihayet konuştu...... GÜNEL, REZA'YI KIZDIRDI! GÜNEL'İN EBRU GÜNDEŞ'LE İLGİLİ AÇIKLAMALARI REZA ZARRAB'I ÇOK KIZDIRDI! Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Günel (23), eski sevgilisi Reza Zarrab'ın Ebru Gündeş'in yanından kendisine halen aşk mesajları çektiğini açıklamış, 'Reza 25, Ebru 35...
  3. Baba Kayacı'dan yanıt geldi

Baba Kayacı'dan yanıt geldi

ünlü manken Aysun Kayacı'nın babası Selahattin Kayacı eşine yüklendi... ANNESİ AYSUN'U ÜÇ GÜNDE BİR DÖVERDİ AYSUN KAYACI’NIN BABASI SELAHATTİN KAYACI, KIZININ ŞİDDET İDDİALARINA CEVAP VERDİ. Selahattin Kayacı, kızının şiddet iddialarına cevap verdi: “Ben kızıma ne kadar vurdum diye çetele tutmadım. Ben babamdan 500 kez dayak yemişimdir. Belki Aysun’a bir tokat vurmuşumdur, bu kadar. Ben...
  4. Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

hülya avşar, ali taran, boşanmasına cevap, ne dedi, açıklamaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ali Taran-Selma Taran çiftinin boşanma sebebi olarak gösterilen Hülya Avşar ,iddialara yanıt verdi.. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jüri üyeleri Ali Taran’la Hülya Avşar hakkındaki aşk iddiaları yeniden alevlendi. 21 yıllık eşi Selma Taran’dan boşanmak...
  5. İddialara Yanıt Geldi

İddialara Yanıt Geldi

Beste Bereket,kimdir,olaylar ve iddialara yanıt Geçtiğimiz aylarda sevilen dizilerden Leyla ile Mecnun dizisinde istenmeyen olaylar olmuş ve bu olaya karışan oyuncular diziden çıkmıştı.Bu haber oldukça gündemde kaldıktan sonra şimdilerde ise http://www.meleklermekani.com/magazin/202286-leyla-ile-mecnun-dizisinde-ki-davada-hapis-istemi.html ile tekrardan gündeme geldi bu olaylardan etkilendiği...

Sayfayı Paylaş