gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Senmisin aldatan :)

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Senmisin aldatan :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Aldana Aldana

Müslüm Gürses - Aldana Aldana

Gülen çehreleri sahte dostları Aldana aldana öğrendim artık Ne seven isterim ne vefalı bir dost Aldana aldana öğrendim artık Dostum gölgem olur sessiz sedasız Yanlızlığımda var ne arasanız Yaşarım sevdasız yaşarım aşksız Aldana aldana öğrendim artık Kim bilir daha neler günler gelecek Kim bilir bu gözler neler görecek Aynadaki çehre en acı gerçek Aldana aldana öğrendim artık Dostum...
  2. Sevgilinmi Senmi

Sevgilinmi Senmi

Sevgilinizle herhangi bir yere gittiğinizde hesabı genellikle kim öder?
  3. Aldatan erkekler, aldanan kadınlar!

Aldatan erkekler, aldanan kadınlar!

aldatan erkekler aldanan kadınlar sevgilisini aldatan erkek video İster sevgili olsun, ister evli, erkeklerin büyük çoğunluğu ne yazık ki eşlerini ya da sevgililerini aldatıyor. erkeklerin vazgeçmediği bu yasak duygunun sebepleri neler? Kadınlar aldatılmaktan ne kadar nefret ediyorsa, erkekler de aldatmayı o kadar marifet sayıyorlar.Peki erkekler niçin partnerlerini aldatmaktan...
  4. En çok aldatan burçlar

En çok aldatan burçlar

en çok aldatan burçlar aldatan burçlar burçlara göre aldatma sıralaması en çok burç sıralaması Ben katılmıyorum bana göre tam tersi (: çevremden analiz yapacak olursam en baştakiler kesinlikle uymuyor.. Sırasıyla en çok aldatan burçlar Başak Yengeç Koç İkizler Kova Aslan Terazi Balık Yay Akrep Oğlak Boğa

Sayfayı Paylaş