sensiz asLaa

M

Misafir

Forum Okuru
sensiz asLaa
Asla anlamıyorsun, hiçte anlamayacaksın sanırım. Durmana gerek yok öyleyse git yar! Acı çektirme dostluk arkadaşlık kuramıyorum ben seninle! Yaşamıyorum, duygularım kalbime sığmıyor, sel olup akıyor artık gözlerimden kalbim kanıyor…
Kendimi hiç bu kadar zayıf ve aciz hissetmemiştim. Benliğimi yitirdim seninle ben. Aynada kendimi göremiyorum artık, bitik bir insan var karsımdaki surette arayışlar içinde her şeye inanmaya meyilli, sayende sevgiye muhtaç bir insan, hayatını amacını kaybetmiş, bataklıkta çırpınan ama bir türlü ışığı göremeyen bir insan var…

Git artık git istemiyorum seni! Kalbim sensizde atabiliyor, hayat sensizde devam ediyor. Ben toplarım kendimi ihtiyacım yok asla sana bundan sonra sana! Durma hayatımda böle dostunum diye istemiyorum dostum olmanı da. Nefret ediyorum senden btsin artık bu cilede git!

Söylediklerim de dürüst değilim aslında! Sensiz asla yapamam ben. Atmaz durur kalbim… zaman durur, hayat biter nolursun gitme terk etme beni! İhtiyacım var hala sana doyamadım be teninin kokusuna! Ağlıyorum gittiğinden beri geceler boyunca bitmiyor acım tek sözün yıkıyor hala hayatımı, nefret bile edemiyorum hala senden! Çünkü seni çok sevdim ne olur yalandan bile olsa kal yanımda! Gitme terk etme yapamam ben sensiz asLaa…

Geri