gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Sensiz Olmaz Murat Han(Hakan)

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

murat han kimdir biyogrofisi resimleri sensiz olmaz resimleri murat han resmleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun Show Tv de Yeni Sezonda ekrana gelecek Sensiz Olmaz dizisinde rol alacak olan Murat Han kimdir Diyen meleklerimiz için işte sizlere Murat Han biyogrofisi:)

Murat Han 1975Ankara doğumludur.

Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünde mezun olduktan sonra Los Angeles'ta Stella Adler oyunculuk akademisini bitirmiş ve 9 yıl kadar Amerika'da yaşamış ve oyunculuk yapmıştır. 2007 yılında yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı Mutluluk filminde Özgü Namal ile birlikte başrol erkek oyuncusu olarak görev aldı. Bu ilk filmiyle Altın Portakal ödülü kazandı.Ömre Bedel adlı dizide rol aldı. Rol aldığı bir diğer film Nurgül Yeşilçay ile oynadığı Vicdan filmidir.

Şuan rol alacağı dizi ise Sensiz Olmaz dizisidir melekler:)

Sensiz Olmaz Murat Han(Hakan) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Sensiz Olmaz

Nilüfer - Sensiz Olmaz

bu sabah yalnız uyandım sensiz olmaz, sensiz olmaz tanıdık kokular yok sensiz olmaz kahvaltım anlamsızdı sensiz olmaz, sensiz olmaz ilk sigaram bile tatsızdı sensiz olmaz anlaşılan alışmışım sensiz olmaz, sensiz olmaz bir verdiysem iki almışım sensiz olmaz aşk bir dengesizlik işi sensiz olmaz, sensiz olmaz dengeye dönüşendir sevgi sensiz olmaz yine kendi kendime sormadan duramadım...
  2. Sensiz olmaz

Sensiz olmaz

Sensiz olmaz çünkü , böyle bir duygusal duyguyu kolay kolay yakalayamıyor insan. Yakaladığı zamansa sarılmalı , sahp çıkmalı. İşte o duygunun sahibi sensin , o duyguyu bana yaşatan sensin. Ben ne o duygusan ne de senden vazgeçmek istiyorum. Bu yüzden "sensiz olmaz" diyorum. Sensiz olmaz çünkü , sen aşksın. Aşksız yaşanır mı? Öyleyse sensiz de yaşanmaz , yaşanamaz. Ben aşkı seninle...
  3. Murat Han kimdir

Murat Han kimdir

murat gordi kimdir murat han kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, dizileri, filmleri "Mutluluk" adlı filmde Özgü Namal ile başrolleri paylaşan ünlü oyuncu Murat Han hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. Murat Han (d. 1975, Erzincan) Türk sinema ve dizi oyuncusu. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünde mezun...
  4. Murat Han ve sevgilisi

Murat Han ve sevgilisi

murat hanın sevgilisi, yeni sevgilisi, kim, 2011, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Ekranların başarılı oyuncularından Murat Han, daha önce kendisi gibi oyuncu olan Özgü Namal ve Tuba Ünsal'la aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti Melek'lerim. Şimdilerde ise Murat Han, gönlünü manken Nur Gümüşdoğrayan’a kaptırdı. Sevgililer, önceki akşam Nişantaşı’ndaki Hardal’da el ele...
  5. Hatasız Kul Olmaz Dizisi Murat Han Kimdir?

Hatasız Kul Olmaz Dizisi Murat Han Kimdir?

hatasız kul olmaz murat han, murat han hayatı, hatasız kul olmaz dizisi Sevgili melekler, Kanal D yepyeni bir dizinin çekimlerine başladı. En son TRT1 için Kızıl Elma dizisini çeken yapımcı Osman Sınav Kanal D için Hatasız Kul Olmaz dizise start verdi. Başrollerinde Ekin Türkmen, Ertan Saban ve Murat Han'ın rol alacağı dizinin oyuncularından Murat Han hakkında bilgiler veriyoruz sizlere.......

Sayfayı Paylaş