gebe
  1. nagish

nagish Forum Okuru

sensiz olmuyor...

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında nagish tarafından paylaşıldı.

hani şarkıda diyo ya ''olmuyor olmuyor sensiz olmuyor sen sevmezsen kalbim huzur bulmuyor''...gerçekten de öle herkes huzur mutluluk istiyo ve de sensiz olmuyor..ayrılık ölümden betermiş gerçekten de...

sensiz olmuyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Sensiz Olmuyor

Dj Akman - Sensiz Olmuyor

Sensiz olmuyor bebeğim sensiz zaman hiç geçmiyor sensin benim tek tesellim sadce seni sevdim * saat gece 12 karanlık çöktü üstüme efkarlı yine daldım yarime sanat paka pisliği yazdım hepsine Allah'ım sen sabır versen ellere sen orada ben burada dağlara taşlara gel aşkım ah yaşanmıyor sensiz bu dünya haydi günahım hiç sevabım bırak bunları alın size isyanım neden bu kadar uzaktasın haydi...
  2. Müslüm Gürses - Sensiz Olmuyor

Müslüm Gürses - Sensiz Olmuyor

Bir seven yüreğim var Yanıp durur ateşte Ben toprağım sen yağmur Sensiz olmuyor işte Ne saray ister ne taç Bu gönül sana muhtaç Ben hastayım sen ilaç Sensiz olmuyor işte Canımı iste benden Ayrılık isteme Ne olur anla beni Sensiz olmuyor işte Ne saray ister ne taç Bu gönül sana muhtaç Ben hastayım sen ilaç Sensiz olmuyor işte __________________
  3. Emre Altuğ - Sensiz Olmuyor

Emre Altuğ - Sensiz Olmuyor

uzadi geceler sabah olmuyor sensiz bu dunyama gunes dogmuyor hasretim askina gel de sev artik sevgilim askina doyum olmuyor olmuyor sensiz olmuyor sen sevmezsen kalbim huzur bulmuyor gulmuyor yuzum gulmuyor kader aldi seni bana vermiyor hasretin icimde bir alev gibi sensiz gecen hergun bir asir gibi nerdesin sevgilim don artik bana dusmusum pesine bir deli gibi olmuyor sensiz olmuyor sen...
  4. Yusuf Güney - Sensiz Olmuyor

Yusuf Güney - Sensiz Olmuyor

Yorgunum bitkinim yol almaktan sevgilim Bu ilk gecem sensiz geçen hasretinle bak sensizim Düşümdeki hep gördüğüm tatlı kabusum ol yine Dön artık Sensizim bebeğim seni seviyorum herşeyim Yorgunum bitkinim yol almaktan sevgilim Bu ilk gecem sensiz geçen hasretinle bak sensizim Düşümdeki hep gördüğüm tatlı kabusum ol yine Dön artık Sensizim bebeğim seni seviyorum herşeyim Olmuyor olmuyor olmuyor...

Sayfayı Paylaş