gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

sensizlik ölümden bile zor!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sensizlik sensizlik ölümden bile zor şiir ölümden bile zor siir ölüm şiir
    [​IMG] [​IMG]

sensizlik ölümden bile zor!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevenleri Ölüm Bile Ayıramaz

Sevenleri Ölüm Bile Ayıramaz

Bir zamanlar bir genç varmış. Bu gencin sevdiği ve aşık olduğu dünyalar güzeli bir kız varmış. Onunla ilk bir radyoda duyduğu kan aranıyor ilanı için gittiği hastane de karşılaşmıştı. Kan verdiği kişi kızın amcasıydı. Kız ona teşekkür etmek için gittiğinde daha yeni yataktan kalkmış ve gitmek için hazırlanıyordu. Birden bulunduğu odanın kapısı açıldı ve kız içeri girdi. Çocuk ağır ağır kapıya...
  2. || En Zor Koşullarda Bile.... GÜVENMEK ||

|| En Zor Koşullarda Bile.... GÜVENMEK ||

Bir iş adamı büyük borç içindeydi ve hiç bir çıkış yolu görmüyordu. Parkta bir banka oturdu, başını ellerinin arasına aldı, firmasını iflastan kurtaracak bir yol var mı diye düşündü. Birden, yaşlı bir adam önünde belirdi ve "Birşeyin seni rahatsız ettiğini görüyorum"dedi. İşadamının yakınmalarını dinledikten sonra, ona "sana yardım edebileceğime inanıyorum" dedi. Yaşlı...
  3. Sensizlik Çok Zor

Sensizlik Çok Zor

sensizlik çok zor oldu Sessizce oldu gidisin, Bir pencere arkası bekleyisimden ote... Belki bir elveda değiştirecekti hayatı Belki de gözlerinin içinde son kez eriyişim, Cesaret edemedim, arkandan "geri dön" demeyi, Sende yediremedin gururuna. Bana aşkın gurursuz olduğunu öğrettin ama İlk kıvılcım yangın oldu yüreğinde Sen gittin ben her gün öldüm, Sen gittin aşkımızın...
  4. Sensizlik Zor Geliyor Bitanem

Sensizlik Zor Geliyor Bitanem

sensizlik zor gelir artık bana Zor Geliyor Birtanem Hayalin gözlerimde ismin her an dilimde Küllenmeyen hasretin kor geliyor birtanem Ne olurdu kalsaydık ellerin ellerimde Yokluğun Cehennemle bir geliyor birtanem Sen giderken damlaydı gözyaşlarım sel artık O Cennetim bildiğim yüzün bana el artık Bir mucize olsun da yalvarırım gel artık Hayalinle yaşamak ar geliyor Birtanem...

Sayfayı Paylaş