Sensiz'lik Vakti Geldi Çattı ...Unut Kahrolası Kalbim...

ÇűЯűк V¡Şηε

Yeni Üye
Üye

Acılıtedavisi mümkün olmayan bir operasyona giriyor gibiyim
SessizdurgunÇıt çıkmıyor ne odamdane bedenimdene de ruhumun en dip köşelerinde'çıt' yok!

Çok ses çıkardım şimdiye dekSustum sandım ama konuştumBazen bağıra çağırabazen de sessizce anlatmaya çalıştımAnlamadın?

Anlatmaktan vazgeçtim çoğu kezPes etmek değildibaşka birşeytanımlayamadımŞimdi sorsan yine açıklayamamZaten faydası da olmazAnlamsız!
Anlatmaktan vezgeçtimPes etmedimyılmamalıBen de anladığın dilden konuşmaya çalıştımBaşarabildim misormuyorum sana!Cevabını merak etmiyorum

*Şu an tek merak ettiğim bunun senin eline geçip geçmeyeceğiOkuduğun an ne hissedeceğin
Bunları öğrenmemi imkansızlaştıracağım saatler sonra
Evetsaatler sonra
Kendimi yalnızlığın kollarına attımSenin kollarına değilki bana hiçbir zaman sadık olmadılarNe gözlerinne bedeninne dilinne sözlerinNe de yüreğin!

*Sözlerinle dolu herşeyi attımKalamazlar bende

Sesini unutmaya mahkum ettim kendimi
Çabalıyorum işteYapmalıyımartık biliyorum

"Unut kahrolası!" diye sesleniyorum beynimekalbime

Mektuplarınıbana yazdıklarınısevdiğini anlatan cümleleriniaklına gelen ne varsaSon bir kez okudum
Keşkegerçek olabilselerdiYa da dediğin gibi gerçekliğe yaklaş-
saydı'Neden??' çığlıklarım odada yankılanmakta şimdiSadece soruyorum kendime 'Neden?'Ama bu soruyu kendime değilsana sormalıydımdeğil mi?
Şarkılarımızın hepsini silmeliyim hafızamdanHer duyduğumdahayırkesinlikle silinmeli!

"Kes sesini!" dedim yüreğimeşimdiye kadarDinlemedihep sana koştuHata ettiğini göstereceğim ona da

Saatler kaldıyalnızca saatler!

*Duvarımdaydı fotoğrafınKaldırdım!Yetmedi
yaktım

!Yan ışını izledimBiliyor musunaynı benim canımı yakışın gibiydiYavaş yavaşsezdirmeden -sen öyle sandın- ama en sonunda külArdında sadece 'kül' Düşün şimdisenden bunu istiyorum amadüşünmene bile gerek yok değil mi?Söz konusu benim değil mi?
Düşünme benihatta hiç aklına getirmeHatırında olmayayım!

Yalanlarını da alçık hayatımdan!Ağır geldiler banaGitmelisin artık benden!

Giiiit!
AmadurKal

BenBekle!
*Hayır"Seviyorum"demeyeceğimBenbengide bilirimCesaretliy immerak etmeYine diyorum sanaGöreceksinVe bir daha beni hiç göremeyeceksin
-Saate bakmadımkaç saat sonrabilmiyorum-

Sadece gitmeni istiyorum şimdiGit!
*Seni merak etmiyorumsenumrumda değil!Evetumrumda değilsin!Ben?Kendim de umrumda değilben kendimi unutalı çok olduAnlamadın dedim yaanlaman çok zorHatta imkansız!
"Anlıyorum""Anladım"lar her söylenişinden sonra ispat etti anlaşılmazda olduğunu

*Bir tek senden gelenleri imha etmedim -ya da imha etmeye çalışmadım- benden sana giden tüm sözlermahkumiyete girdiArtık hiç özgürlüğe kavuşamayacak cümleler -Zamanım daralıyorİstesem de özgür bırakamam hecelerimi-

Bittin senbende
Bitiş bende daha önce başladı
Somut bitmişliğe tanık olacaksınbekleSaatler sonra

Canının yanması nedir bilir misin?
Nerden bileceksin!
Bilsen de can yakmak kadar iyi bilmezsineminim

Saatler dedim yasaatler sonra!
Ama şimdidenelveda!

*Merak ediyorum hala bu eline geçince ne hissedeceğiniTüm sevdiklerimsevenlerim!Affetsinler beni
*Sözlerin hala kalbimin en kuytularındazihnimde
*Fotoğrafın yanımdasol yanımın üstünde duruyor hala
*Sana olan hiçbir zerrem eksilmediSon anımda bile mektup yazıyorum işteSaatler sonra ya da günlerSen bunu okuduğundaanlayacaksın!

*"Elveda!" dedimAncakson sözüm o değil

Seni seviyorum!
Seni seviyorum!
Seni seviyorum!

Geri