gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sensiz'lik Vakti Geldi Çattı ...Unut Kahrolası Kalbim...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Sensiz'lik Vakti Geldi Çattı ...Unut Kahrolası Kalbim...
    Acılıtedavisi mümkün olmayan bir operasyona giriyor gibiyim SessizdurgunÇıt çıkmıyor ne odamdane bedenimdene de ruhumun en dip köşelerinde'çıt' yok!

Çok ses çıkardım şimdiye dekSustum sandım ama konuştumBazen bağıra çağırabazen de sessizce anlatmaya çalıştımAnlamadın?

Anlatmaktan vazgeçtim çoğu kezPes etmek değildibaşka birşeytanımlayamadımŞimdi sorsan yine açıklayamamZaten faydası da olmazAnlamsız!
    Anlatmaktan vezgeçtimPes etmedimyılmamalıBen de anladığın dilden konuşmaya çalıştımBaşarabildim misormuyorum sana!Cevabını merak etmiyorum

*Şu an tek merak ettiğim bunun senin eline geçip geçmeyeceğiOkuduğun an ne hissedeceğin
    Bunları öğrenmemi imkansızlaştıracağım saatler sonra
    Evetsaatler sonra
    Kendimi yalnızlığın kollarına attımSenin kollarına değilki bana hiçbir zaman sadık olmadılarNe gözlerinne bedeninne dilinne sözlerinNe de yüreğin!

*Sözlerinle dolu herşeyi attımKalamazlar bende

Sesini unutmaya mahkum ettim kendimi
    Çabalıyorum işteYapmalıyımartık biliyorum

"Unut kahrolası!" diye sesleniyorum beynimekalbime

Mektuplarınıbana yazdıklarınısevdiğini anlatan cümleleriniaklına gelen ne varsaSon bir kez okudum
    Keşkegerçek olabilselerdiYa da dediğin gibi gerçekliğe yaklaş-
    saydı'Neden??' çığlıklarım odada yankılanmakta şimdiSadece soruyorum kendime 'Neden?'Ama bu soruyu kendime değilsana sormalıydımdeğil mi?
    Şarkılarımızın hepsini silmeliyim hafızamdanHer duyduğumdahayırkesinlikle silinmeli!

"Kes sesini!" dedim yüreğimeşimdiye kadarDinlemedihep sana koştuHata ettiğini göstereceğim ona da

Saatler kaldıyalnızca saatler!

*Duvarımdaydı fotoğrafınKaldırdım!Yetmedi
    yaktım

!Yan ışını izledimBiliyor musunaynı benim canımı yakışın gibiydiYavaş yavaşsezdirmeden -sen öyle sandın- ama en sonunda külArdında sadece 'kül' Düşün şimdisenden bunu istiyorum amadüşünmene bile gerek yok değil mi?Söz konusu benim değil mi?
    Düşünme benihatta hiç aklına getirmeHatırında olmayayım!

Yalanlarını da alçık hayatımdan!Ağır geldiler banaGitmelisin artık benden!

Giiiit!
    AmadurKal

BenBekle!
    *Hayır"Seviyorum"demeyeceğimBenbengide bilirimCesaretliy immerak etmeYine diyorum sanaGöreceksinVe bir daha beni hiç göremeyeceksin
    -Saate bakmadımkaç saat sonrabilmiyorum-

Sadece gitmeni istiyorum şimdiGit!
    *Seni merak etmiyorumsenumrumda değil!Evetumrumda değilsin!Ben?Kendim de umrumda değilben kendimi unutalı çok olduAnlamadın dedim yaanlaman çok zorHatta imkansız!
    "Anlıyorum""Anladım"lar her söylenişinden sonra ispat etti anlaşılmazda olduğunu

*Bir tek senden gelenleri imha etmedim -ya da imha etmeye çalışmadım- benden sana giden tüm sözlermahkumiyete girdiArtık hiç özgürlüğe kavuşamayacak cümleler -Zamanım daralıyorİstesem de özgür bırakamam hecelerimi-

Bittin senbende
    Bitiş bende daha önce başladı
    Somut bitmişliğe tanık olacaksınbekleSaatler sonra

Canının yanması nedir bilir misin?
    Nerden bileceksin!
    Bilsen de can yakmak kadar iyi bilmezsineminim

Saatler dedim yasaatler sonra!
    Ama şimdidenelveda!

*Merak ediyorum hala bu eline geçince ne hissedeceğiniTüm sevdiklerimsevenlerim!Affetsinler beni
    *Sözlerin hala kalbimin en kuytularındazihnimde
    *Fotoğrafın yanımdasol yanımın üstünde duruyor hala
    *Sana olan hiçbir zerrem eksilmediSon anımda bile mektup yazıyorum işteSaatler sonra ya da günlerSen bunu okuduğundaanlayacaksın!

*"Elveda!" dedimAncakson sözüm o değil

Seni seviyorum!
    Seni seviyorum!
    Seni seviyorum!

Sensiz'lik Vakti Geldi Çattı ...Unut Kahrolası Kalbim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çat Kapı Size Geldim

Çat Kapı Size Geldim

Diyelim ki zil çaldı şimdi, çat kapı ben geldim. Evin ne durumda olurdu? Derli toplu bulurdun diyen düzenli hatunlardan mısın yoksa habersiz gelirsen sen de toplamama yardım edersin diyen pasaklılardan mısın? :D İşin şakası bir yana hadi itiraflar buraya, habersiz geldim evin ne durumda? :)
  2. Gökhan Tepe - Unut Kalbim

Gökhan Tepe - Unut Kalbim

Korkma, dön de bak unuttuğun yüzüme Korkma, dön de bak yarısı yanık resmime Bir nefes daha çekiyorum aşkını içime Artık yalnız kalan hatıralarla bu gece İçimde sancılar, tarifi yok Terkedip giden duyguların adresi yok Tam unutmaya alışırken seni Her yanımda sen, herşeyi mahveder gibi [Nakarat : Unut kalbim, adını bile unut Yak içinde kalmasın ne aşk ne de umut Gün olur hasret, çekilir gider...
  3. ceketleri hazırlamanın vakti geldi

ceketleri hazırlamanın vakti geldi

Kadınların erkeklere göre çok şanslı olduğunu düşünüyorum, özellikle moda konusunda! Yeni sezonda, biz kadınlar için birbirinden farklı ve güzel modellerde ceket modelleri hazırlandı. Siz de kendinizi yeni sezona hazırlayın! 2010 Sonbahar-Kış modasında derinin hâkim olduğunu görüyoruz. Hem günlük hem de ofis kullanımına uygun deri ceketlerden mutlaka edinin! Blazer ceketler yeni sezonun...

Sayfayı Paylaş