gebe
  1. *sweety*

*sweety* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

SensizLik- yakıştımı bana

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında *sweety* tarafından paylaşıldı.

SensizLik- yakı$tımı bana..?? Karar veremiyorum bir türlü .. -Çok yakıştı- diyor
    YürekLerinde yer edindikLerim..
    Nasıl da huzurlu
    görünüyorsun şimdilerde ..
    Ben ..
    Ben bilmiyorum hala !
    Üstüme giydiğim
    bu kapkara sensizlik
    yakıştı mı gerçekten bana .. ?
    [​IMG]Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın[​IMG]

SensizLik- yakıştımı bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SensİzlİĞİmde...

SensİzlİĞİmde...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. !!...Bana SeN deĞil senSizLik geRek..!!

!!...Bana SeN deĞil senSizLik geRek..!!

Masamın üzerine senden arta kalan kırıntıları döktüm bu gece.. Parçaları eklemeye çalıstım,eski halini alırmı diye..Parçaları birleştirdikçe kırılan anılar ınat etti.. Ve kısık sesle haykırdı.."Boşuna uğraşma ey Aşık..! Birleşmem,birleşsemde eski halimi almam..Yorma kendini,bırak benle oynamayı..Kalk aynaya bak,toparla kendini..".. -''Kırıklar...'' Bazen can,bazen ete batan cam...
  3. SensizLik Bana Ağır Yük..TaşıyaMıyoruM.

SensizLik Bana Ağır Yük..TaşıyaMıyoruM.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. ...Sensizlik...

...Sensizlik...

Bir garip hüzün çöker insana El ayak çekilince Tek başına kalırsın dünyada Etraf sessizleşince İnan bu ev alışamadı Hiçbir zaman sensizliğe Şimdi sensizlik oturuyor Kalkıp gittiğin yerde Yalnızlığa elbet alışır bedenim Yalnızlıkla belki de başa çıkabilirim Çok zor gelse bile yaşar öğrenirim Sensizlik benim canımı acıtan Bir derin korku düşer ruhuma Duvarlar...

Sayfayı Paylaş