gebe
  1. biriciğim

biriciğim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sepet havlu nerden bulabilirim?

Konu, 'Havlu Kenari Örnekleri - Modelleri' kısmında biriciğim tarafından paylaşıldı.

Merhaba, Aranıza yeni katıldım,sizlere birşey sormak istiyorum,aşağıya resmini yüklemiş oldugum sepet havlu modelini toptan satın almak istiyorum,ama nerden nasıl temin edeceğimi bilmiyorum,bu model ve farklı renkler olabilir,bildiğiniz veya önerebileceğiniz yerler ya da internet adresleri varmı?satmak üzere alıcam,ilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim.

Uploaded with ImageShack.us

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    eğer istanbulda oturuyorsanız Eminönüne bakabilirsiniz orada toptan satış yapan çehizciler var...

3. bahriye demiral

bahriye demiral Forum Okuru

toptan havlu

isdedıgınız havluların iuretımını yapıyorum çok degısık modeller var sepet olarak toptan satıyorum 02863167246 çanakkale biga

4. suleymancan

suleymancan Forum Okuru

Çok teşekkür ediyorum sağolun güzel paylaşım :)

Sepet havlu nerden bulabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni bir boncuklu havlu modeli daha, 'çiçek sepeti' (resimli)

yeni bir boncuklu havlu modeli daha, 'çiçek sepeti' (resimli)

Silinebilir... boncuklu havlu örnekleri boncuklu havlu modelleri boncuk boncuk modelleri Silinebilir...
  2. Pembe Sepet havlu

Pembe Sepet havlu

sepet havlu kenarı örnekleri havlu sepet örnekleri kenarı sepetli kenar Havlunun üzerine harika bir dantel işlenmiş çok ama çok beğendim kızlar.Sizce nasıl?
  3. Eda Taşpınar'ın Bacaklarının Sırrı ''AT KILI FIRÇASI''  <ANKARA'da Nerde bulabilirim>

Eda Taşpınar'ın Bacaklarının Sırrı ''AT KILI FIRÇASI'' <ANKARA'da Nerde bulabilirim>

at kılı fırçası eda taşpınar güzellik sırları eda taşpınar bacakları bacak fırçası SOSYETENİN ÜNLÜ İSMİ EDA TAŞPINAR, SELÜLİTİ AT KILI FIRÇASIYLA ENGELLEDİĞİNİ SÖYLEDİ. SOSYETİK KADINLAR TAŞPINAR’IN SÖZLERİNDEN SONRA AT KILI FIRÇASI ARAYIŞINA GİRDİ… Attığı her adımla olay yaratan, giydiği her kıyafeti bir akıma dönüştüren Eda Taşpınar, sosyete arasında ilginç bir güzellik formülünün...
  4. 2013 yılbaşı çekilişi tam listesini nerden bulabilirim

2013 yılbaşı çekilişi tam listesini nerden bulabilirim

Yılbaşı için tabi ki bilet aldık ve o gece çekilişi izlemek istemiyoruz. Ertesi gün bilet kazanan numaraların tam listesine nerden ulaşabiliriz? Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş