gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sepet Şeklinde Bina Olurmu Demeyin

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    süper ya...................

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Sepet Şeklinde Bina Olurmu Demeyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. PiLavinda Sanati OLurmu Demeyin

PiLavinda Sanati OLurmu Demeyin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Piknik Sepeti Şeklinde Bina

Piknik Sepeti Şeklinde Bina

piknik sepeti Daha neler görücez valla:D
  3. Balığında paylaçosu olurmu demeyin... oluyomuş :)

Balığında paylaçosu olurmu demeyin... oluyomuş :)

palyaço balığı Çok dikkatimi çekti dün bir belgesel izledim ve sizlerle paylaşmak istedim..nekadar fazla deişik tür ve özellikleri varmış ya şaştım kaldım hem belirli içgüdüleri var hemde erkek doğuyu dişiye dönüşüyo şaştım kaldım hiç bir canlının cesaret edemediği bir zehirli resiflerde yaşıyor.. En belirgin özelliği ise tehlike esnasında birbirleriyle kentlenip karşısındaki tehdide karşı...
  4. 3 km gelinlik .olurmu demeyin olurmuş

3 km gelinlik .olurmu demeyin olurmuş

insanoğlu doyumsuz olurmuşta bu kadarda değil.:huhe::huhe: Romanya'nın başkenti Bükreş'te bir manken tarafından görücüye çıkan yaklaşık 3 kilometre uzunluktaki kuyruğu olan gelinlik genç kızların büyük beğenisini topladı... Guinness Rekorlar Kitabı'na adını yazdıran gelinliği 17 yaşındaki Romen manken Emma üzerine taşıdı. 2750 metre uzunluktaki kuyruğa ile gelinliği giyen manken balonla...

Sayfayı Paylaş