gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Sepetler iş başinda

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

GAZETELİK ,DERGİLİK ,YÜNLÜK HATTA KİTAPLIK ,ORTADA DURABİLECEK BİR ÇOK ŞEYİ TOPLAMAK İÇİN KULLANDIĞIMIZ EŞYALARDIR PEKİ BUNLARI HASIR SEPETLERLE DOĞAL BİR GÖRÜNÜM OLUŞTURARARK KULLANMAYA NE DERSİNİZ İŞTE SİZE SÜPER FİKİR

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi güzeller tşk.ler canım

Sepetler iş başinda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırsatçılar iş başında

Fırsatçılar iş başında

:: Fırsatçılar iş başında Türkiye Ziraat Odaları Birliği, yaklaşan Ramazan ayı öncesinde, “gıda fiyatlarında, spekülatif artışlar yaşanabileceği” uyarısında bulundu. Birlik, kuraklık nedeniyle yaşanan üretim düşüşünün gerekçe gösterilerek, fiyatların yükseltildiğini, önlem alınmaması halinde, gıda fiyatlarında patlama olacağını belirtti. Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı...
  2. İŞ Aramaya BaŞlarken

İŞ Aramaya BaŞlarken

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ceza Komedyenler İş Başında

Ceza Komedyenler İş Başında

Komedyenler iş başında değeri yok mihenk taşında Yapılan iş pişen aşında eylemi çıkar peşinde Dinle bana ne lazım haydi söyle sana ne lazım ha? Sen anladın mı sana ne lazım,sana bir reçete yazdım Komedyenler iş basinda düzelecek mi politika? Üzülecekmi aileler yoksa düzülecek mi? Canavar enflasyonu %1 e mi vurdular Çok komik yalan,Çok komik dolan bana bi bak lan! İrtikap ardı ardına...

Sayfayı Paylaş