gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Sephora 2011 Yılbaşı Hediyeleri

Konu, 'Kadınca' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

sephora türkiye sephora istanbul yılbaşı hediyeleri kız arkadaşıma yeni yılda ne almalıyım diyorsanız yazımıza buyrun arkdaşlar Yeni yıla girmemize şurada sadece günler kaldı melekler Yeni yıl demek yeni umutlar, yeni hayaller, yeni başlangıçlar olacak hepimiz için. Yeni yılda sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar verdiniz mi ?Bir Bayana Kimi Zaman Güzel Ayakkabı yada Güzel Bir Çanta alabilirsiniz. Şimdi sephora 2011 Yılbaşı Hediyelerini bayanlara güzel bir hediye olarak değerlendirmeniz için sizleree sunuyor :) annenize Kız kardeşinize arkadaşınıza yada eşinize Bu hediyelerden alarak onuda Yeni yıla mutlu girmesine vesile olabilirsiniz :) [​IMG]

Sephora 2011 Yılbaşı Hediyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YILBAŞI HEDİYELERİ verelim birbirimize

YILBAŞI HEDİYELERİ verelim birbirimize

noel şapkasi noel şapkası Kızlar yeni yıl geliyor hadi sitedeki kanki meleklerimize hediyelerimizi verelim.Ben ayrım yapmıyor ve hepinize yılbaşının vazgeçilmezi olan hediyeyi sunuyorum bunlar hepinize:D:D Bunun içinden şunlar çıkıyor:D :dil::dil::dil: MUTLU YILLARR MELEKLER MEKANIIII :muz: :kedi: :tasu:
  2. Yılbaşı hediyem mersi tosunum

Yılbaşı hediyem mersi tosunum

Amanda aman kiminde aşkıymış :DYılbaşı hediyemi aldım meleklerim beyaz kürk gibi bi yelek bide tatlı bide tatlı sormayın noel kız oluyorum onu giyince çokta zevklidir benim tosunum burdan teşk. ediyorum biricik nişanlıma mersi tosunum hahaha
  3. Çevre Dostu Yılbaşı Hediyeleri

Çevre Dostu Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı döneminin ne kadar da kötüye gittiğini fark etmiş olmalısınız. Her sene daha büyük ve daha pahalı hediye almaya çalışanlar, son dakika ve fazla düşünülmeden alınmış hediyeler ve yanlış hediye seçimleri git gide artmaktadır. Yılbaşında hediye alıp vermek aslında çok güzel bir olaydır. Beklentisiz alınıp verilen hediyeler de en güzelleridir.Yılbaşı hediye alışverişi bir kâbusa...
  4. En İlginç Yılbaşı Hediyeleri

En İlginç Yılbaşı Hediyeleri

Cuplens - Objektif Bardak Fotoğraf meraklıları bilir, iyi bir objektif çok iş yapar. Ama pahalı objektiflerin bile yapamayacakları vardır ki onları da Cuplens yapar! Çok fonksiyonlu replika objektif Cuplens hem bardak, hem kalemlik, hem küllük, hem para kabı... Oscar Ödülü - Oskar Başarı Heykeli Büyük Boy Artık Oscar ödüllerini sadece Hollywood yıldızları almayacak, onları tüm...
  5. En güzel yılbaşı hediyeleri !

En güzel yılbaşı hediyeleri !

yılbaşı hediyeleri,yılbaşında nasıl hediye alınır,eşime yılbaşında ne hediye alabilirim,sevgilime yılbaşında nasıl hediye almalıyım,yılbaşı hediyesi nasıl olur,yılbaşında kime ne hediye alınır ING Bank tarafından yapılan araştırma ve hazırlanan 'Özel Günler Tavsiye Listesi' bu sorulara yanıt vererek bütçemizin sınırlarını aşmadan sevdiklerimizi sevindirmenin ve mutlu bir yılbaşı...

Sayfayı Paylaş