gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Seramik Tava Tencere Kullannalar Memnu musunuz Melekler ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Melekler, seramik tava tencere kullanıp memnun kalan varmı? Bir arkadaşım kullanıyordu seramiği çatlamış minik, şimdi kullanmıyor. Benim şu an için ihtiyacım yok , döküm takımım var ama bir tane seramik almak istiyordum, arkaadşımın başına geleni duyunca tereddüt ettim. VAr mı aranızda sermaik tava tencere tecrübesi olan ? Paylaşırsa sevinirim :D:D

Seramik Tava Tencere Kullannalar Memnu musunuz Melekler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tava-tencere

Tava-tencere

Tava veya tencere gören kimse; denizde bulunuyorsa, boğulmasına işarettir.
  2. tava

tava

Borda iskelelerinin altında ve üstünde durulacak yer [İskele tavası]
  3. meleklerime 2011-2012 seramik modelleri

meleklerime 2011-2012 seramik modelleri

banyo seramik modelleri 2011 2012 fiyatları döşemeleri hakkında tüm bilgiler burda melekler. meleklerime bu yılın ve önümüzde ki yılın banyo seramik modellerini ekleyeceğim bakalım beğenecekmisiniz . umarım zevkime güvenirsiniz kızlar tatlı evlerimiz tatlı banyolarımız daha da tatlı olur tadından yenmez :ohoh:
  4. Carrefoursa Tencere Tava İndirimi 12-14 Temmuz 2013

Carrefoursa Tencere Tava İndirimi 12-14 Temmuz 2013

carrefoursa kampanya carrefoursa indirim Sevgili melekler, hesaplı ve kaliteli alışveriş yapabileceğiniz marketlerden birisi olan Carrefoursa, 12-13-14 Temmuz tarihlerinde Mehtap 22 cm karnıyarık tencere ve 26 cm tavayı sadece 21,90 TL'den satışa sunuyor. Bu fırsatı sakın kaçırmayın!..
  5. Hisar seramik tencere setleri

Hisar seramik tencere setleri

tencere fiyatları,seramik tencere alırken nelere dikkat etmeli,hisar seramik tencereler hakkında bilgiler Mutfakların pişirme öğesi olan tencereler yeni tasarımlarıyla hem çok göz alıcı hemde daha sağlıklı yemekler pişirmenize yardımcı oluyor.Bir çok markaya ait seramik tencereler mevcut bizde bu markalardan biri olan hisar seramik tencere setlerini sizlere tanıtmaya karar verdik. Seramik...

Sayfayı Paylaş