gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

serbest etkinlik saati uygulamaları hususunda yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arktadaşlarım serbest etkinlik saati uygulamaları ile ilgili bilgiye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

serbest etkinlik saati uygulamaları hususunda yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz saati uygulamasına 28 Mart'ta geçiliyor!!!

Yaz saati uygulamasına 28 Mart'ta geçiliyor!!!

yaz saati uygulamasına ne zaman geçiliyor saatler 28 mart ta ileri alındı neden Yaz saati uygulamasına 28 Mart ta geçiliyor arkadaşlar bu gece saatlerinizi 1 saat ileri almayı unutmayınız konuyla ilgili geniş haberin detaylarına gelince: Yaz saati uygulaması kapsamında 28 Mart Pazar günü saatler bir saat ileri alınacak. Gün ışığından daha fazla yararlanmak amacıyla her yıl yapılan ileri saat...
  2. Serbest Etkinlik Saati Nedir?

Serbest Etkinlik Saati Nedir?

serbest etkinlik saati nedir nasıl uygulanır amaçları nelerdir nasıl programlanır öğrencilere yararları ile ilgili bilgiler burada melekler Verimli çalışmak ,uzun süre kitapların içine gömülüp saatlerce derslerle ilgilenmek değildir melekler :) Verimli çalışmak gerekli çalışma ortamı yaratılıp dinlenmiş ve tüm ihtiyaçlar karşılanmış şekilde derse konsantre olunarak yapılan belli süreli...
  3. Duvar saati için yardım.

Duvar saati için yardım.

Selam melekler. Ben 7 aylık yeni gelinim:) Her evde olduğu gibi benim evimde de bazı eksikler var. Gerçi büyükler herşey tam olmasın bazı eksikler olsun ki nazar boncuğu olsun derler:) Benim de salonumda duvar saati yok. Gerçi benim için sorun değil, mutfağımda saat var ve ben zaten zırt pırt mutfağa girip çıkıyorum. Ama salona esir olan misafirlerim zaman algılaması sorunu yaşıyorlar. 7 Ayda...
  4. Serbest kıyafet yönetmeliği uygulamasında ailelere maddi yardım yapılacak mı?

Serbest kıyafet yönetmeliği uygulamasında ailelere maddi yardım yapılacak mı?

Ben ardı ardına aklıma takılanları soruyorum kusura bakmayın soru işaretleri var kafamızda. Serbest kıyafet yönetmeliği uygulanırken ailelere maddi yardım yapılacak mı acaba ?
  5. 2014 Yaz Saati Uygulamasına Ne Zaman Geçilecek?

2014 Yaz Saati Uygulamasına Ne Zaman Geçilecek?

yaz saati uygulaması, 2014 yaz saati uygulaması, yaz saatine ne zaman geçilecek Sevgili melekler, bu yıl yaz saati uygulamasına 1 gün geç olarak başlanacak. Her yıl Martın sonunda haftasonuna denk gelecek şekilde ayarlanan yaz saatine geçiş, bu yıl 3o Mart pazar günü seçim olması sebebiyle 31 Mart Pazartesi günü uygulanacak. İşte Enerji Bakanı Taner Yıldız'ın verdiği bilgiler.......

Sayfayı Paylaş