gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözü yazın kızlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözü lazım bana bu şarkının sözlerini bilen varsa lütfen bana da yazsın Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözlerini :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözü yazın kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

gülşen sözde ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Gülşen'in "Sözde Ayrılık" adını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben senin o değişmeyen kaderin Ay yanıyor baştan aşağı her yerim Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim Kalktım geldim, yok yollar uzun Yok sen...
  2. Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz şarkı sözü

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz şarkı sözü

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz şarkı sözü var mı sizin sitenizde varsa lütfen bana şarkının sözlerini sunun kızlar. Şimdiden tşkler
  3. Ben Melamet Hırkasını Şarkı Sözü

Ben Melamet Hırkasını Şarkı Sözü

Ben Melamet Hırkasını Şarkı Sözü Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözü Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda kuzey güney dizisdinin 25. bölümünde yer alan Ben Melamet Hırkasını adlı şarkının sözlerini sizlerle ve ilgili tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Ben melamet hırkasını Kendim giydim eğnime Ar ü namus şişesini Taşa çaldım kime ne Haydar Haydar taşa çaldım kime ne...
  4. Rüzgar Kızımız şarkı sözü

Rüzgar Kızımız şarkı sözü

Rüzgar Kızımız şarkı sözü istiyorum biriniz Rüzgar Kızımız şarkı sözlerini ekleyiniz
  5. İşte size Sercan Ayrılıkla Ben Şarkısı Sözleri

İşte size Sercan Ayrılıkla Ben Şarkısı Sözleri

Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözleri Sercan Ayrılıkla Ben Şarkısı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda son zamanların beğenilen yeni şarkı listeleri arasında yer alan Sercan Ayrılıkla Ben şarkısı sözleri sunuyor ve ayrılık acısı çeken tüm arkadaşalrımıza bu şarkıyı armağan ediyoruz. Şu Sevdanı Al Git Başımdan Ayrılığına Katlanırım Ben Şu Sevdanı Al Git Başımdan Ayrılığına...

Sayfayı Paylaş