gebe
  1. nurgul_92

nurgul_92 Forum Okuru

Serçelerin Komik Banyosu !!!

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında nurgul_92 tarafından paylaşıldı.

Geçen gün çay içerken serçelerin banyosuna denk geldim arkadaşlar.Oldukça şirin ve güzeller.Banyo yapışları da oldukça komik.Görülmeye değer....

Serçelerin Komik Banyosu !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğiniz Banyosu

Bebeğiniz Banyosu

Yeni doğan bebeğin herhangi bir sağlık sorunu yoksa ve bulunduğu ortamın düzeni sağlanmış ise banyo yaptırılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Aşağıda maddeler halinde anlatılan banyo tekniği, bebeğinizin göbeği düşünceye kadar, yani ilk bir hafta on gün uygulayacağınız tekniktir. Göbek düşene kadar ve sonraki 2-3 gün bebeğinizi akan suyun altında yıkamanız önemli. Böylece su vücudundan...
  2. lavantalı süt banyosu

lavantalı süt banyosu

rüyada süt banyosu yapmak rüyada sütle banyo yapmak *3 yemek kaşığı kurutulmuş lavanta *Yarım kase süt *1/3 fincan bal Lavantaları blendırdan geçirerek toz haline getirin. Ardından cam bir şişeye boşaltarak üzerine süt ve balı ekleyin. Kullanmadan önce çalkalayın. Ardından ılık su dolu bir küvete boşaltarak içinde 15-20 dk bekleyin. Duşunuzu alarak işlemi tamamlayın.
  3. Şenay Akay'ın süt banyosu

Şenay Akay'ın süt banyosu

şenay akay süt banyosu şenay akayın süt banyosu, küvette süt banyosu yapan ünlünün haberi burda arkadaşlar. İlk defa süt banyosu yaptığını söyleyen Şenay Akay, bundan sonra süt banyosu yapacağını ve çok keyif aldığını söylemiş Melek'ler. 15 dakika süren süt banyosu Şenay Akay'a zorlu anlar yaşattı. Küvetteki sütün soğuk olması nedeniyle, sürekli sıcak süt takviyesi yapıldı. Hayatında...
  4. Göz Banyosu

Göz Banyosu

göz banyosu göz banyosu nasıl yapılır göz bakımı ile ilgili bilgiler burada melekler. Büyüklerimizin gözümüz kanlandığında hemen uyguladıkları formül göz banyosu olur melekler :) Eee, bir bildikleri var demek ki. Normal demlenen çayın ilk demiyle yapılan çay banyosunda pamuğu çaya bandırır, sonra gözlerimizin üstüne koyardı büyüklerimiz. Gerçi hala da kullanıyorum ben o yöntemi. Tabi bundan...

Sayfayı Paylaş