gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Serdar Bilgili Sema Öztürk aşkı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

AZMİN ZAFERİ! [​IMG] SERDAR BİLGİLİ, 3 AY ÖNCE SEMA ÖZTÜRK'ÜN TELEFONLARINI BULDURDU. GENÇ OYUNCUYU MARKAJA ALAN BİLGİLİ, SONUNDA MURADINA ERDİ. İKİLİ ÖNCEKİ GECCE BİRLİKTE YEMEK YEDİ. ŞİMDİ DE GÖCEK'TE TATİL YAPIYOR.

Serdar Bilgili, 3 ay önce tanıştığı Sema Öztürk'ün kalbini çalabilmek için çok uğraştı. Amacına ulaşan işadamı sevgilisiyle birlikte Göcek'te aşka yelken açtı.

Çapkınlıklarıyla adından söz ettiren Serdar Bilgili, uzun süre peşinden koştuğu oyuncu Sema Öztürk'le geçtiğimiz günlerde yeni bir ilişkiye başlamıştı. Bilgili, 3 ay önce tanışıp telefon numarasını aldığı Öztürk'ün kalbini fethetmeyi sonunda başardı.

İSTİKAMET GÖCEK
    Basına yakalanmamak için sürekli özel mekanlarda buluşan Bilgili ve Öztürk, havaların ısınmasını fırsat bilip mavi sulara açıldı. Geçtiğimiz günlerde Bilgili'nin teknesiyle Göcek'ten demir alan ikili, aşklarının tadını çıkartmaya devam ediyor. Sema Öztürk ise kendisini aşka verdiğinden, gelen iş tekliflerini geri çeviriyor. Kurtlar Vadisi'nden ayrıldıktan sonra yeni projeler için hazırlık yapan Öztürk, aşkı ağır bastığı için çalışmayı önümüzdeki günlerde de çalışmayı düşünmüyor.

Serdar Bilgili Sema Öztürk aşkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Bilgili Almanya’da da sergi açacak

Serdar Bilgili Almanya’da da sergi açacak

özgür kaymak tamer yılmaz tamer yilmaz İSTANBUL - İstanbul ve Ankara’da sanatseverlerin ilgisini çeken “Engellere Rağmen” konulu sergisinin fotoğraflarını zenginleştiren Serdar Bilgili, önümüzdeki Mart ayında Almanya’da sergi açacak. Bilgili sergisine bu kez, geçtiğimiz günlerde Hamburg’da düzenlenen Uluslararası Bayanlar Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvası’na katılan sporcularla yaptığı...
  2. Serdar Ortaç - Sattım Aşkı

Serdar Ortaç - Sattım Aşkı

Bu gönül oyunu Fazla yordu beni Ömrümüz geçiyor Gel bırakma beni Alnımın yazısı Sevgi mahkumuyum Belki çok susadım Belki aşk doluyum Bitecekse bitsin Alnımın yazısı Mecnunum derdinden Düştüm el diline Başlarım dünyanın önüne arkasına Üç kuruş zevkimden aşkımdan kime ne Sanki ben miyim vicdansız Vurmuşum dibine Sattım aşkı sende kalsın Talibim çok sen yalansın İstiyorsan öyle olsun Bir dudak...
  3. Safiye Soyman Faik Öztürk Aşkı Sanatı Bitirdi

Safiye Soyman Faik Öztürk Aşkı Sanatı Bitirdi

faik öztürk biyografi safiye soyman kimdir safiye soyman faik öztürk evlimi biyografi kimdir Benim saham boş değil o golleri attıran benim! Gülben Ergen'in önceki gün atv'de yayınlanan 'Sürpriz' programında Safiye Soyman, Faik Öztürk ile yaşadığı aşk yüzünden sanat hayatını bitirdiğini söyleyen Ferhat Güzel'e sert çıktı: Ben istediğim için o golleri attırıyorum.. Gülben Ergen ile...
  4. Sema Öztürk Resimleri

Sema Öztürk Resimleri

sema öztürk resimleri sema öztürk hürriyet resim ayakları ayak Doğum Tarihi: 23 Haziran 1977 Ülke: Türkiye Mesleği: Oyuncu Adını rol aldığı dizilerde sergilediği başarılı performansıyla duyuran Sema Öztürk ‘Avrupalı’da gazeteci Asya rolüyle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. ‘Kara Melek’, ‘Ruhsar’, ‘Ayrılsak da Beraberiz’, ‘Melekler Adası’, ‘Hacı’ ve ‘Kurtlar Vadisi Pusu’...
  5. Okan Bayülgen Programında Sema Öztürk ile Tartıştı

Okan Bayülgen Programında Sema Öztürk ile Tartıştı

dr sema öztürk sema öztürk ayak Okan Bayülgen'in NTV'deki programına konuk olan sunucu-oyuncu Sema Öztürk, program sonunda Bayülgen ile gergin anlar yaşadı. Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Aile Sağlığı Araştırma Derneği Başkanı Prof. Dr. Halim Hattat, internetten yapılan cinsel sorunlarla ilgili bir araştırmanın sonuçlarını anlatmak üzere Okan Bayülgen'in NTV'deki 'Sade Vatandaş'...

Sayfayı Paylaş