gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - Acıları Bitiremedim

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Artık aşka acelem yok Çok bekler miyim? Seni içtim bir seferde
    Çok özler miyim?

Ayrılık bu son nefeste
    Yakalar beni
    Yanlız ölmem bu seferde
    Korkma vur beni

Acıları bitiremedim
    Gururuma yediremedim
    Sana bu son sözüm son kararım
    Yine de seni bende bitiremedim

Söz Yazarı : Serdar Ortaç
    Besteci : Serdar Ortaç
    Düzenleme : Selim Çaldıran

Serdar Ortaç - Acıları Bitiremedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Akdeniz

Serdar Ortaç - Akdeniz

Söz:Serdar Ortaç Müzik:Serdar Ortaç Akdeniz'in bütün kızları Hanginiz aşk için söyleyin? Paylaşalım bütün kozları Sevmesi çok güzel yazları Oturarak aşkı bulamazsın Bulsan elinde tutamazsın Herkesi birden sevemezsin Kimseye aşkım diyemezsin. Aşk-ı baharımda Olsana yanımda Bence umurunda Bence seviyorsun Kapkara günlerimi Süsledi düşlerimi Çal hadi DJ hadi, Çal ne duruyorsun?...
  2. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  3. Serdar Ortaç Evleniyor Mu?

Serdar Ortaç Evleniyor Mu?

serdar ortaç evleniyor serdar ortaç evleniyor mu Serdar ortaç evleniyor mu, serdar ortaç ve asta, asta kimdir, astanın annesi, annesi kimdir, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Serdar Ortaç sonunda evleniyor mu acaba. Uzun zamandır bekar olan şarkıcı sevgilisi Asta'nın annesi ile tanışmış ve oturup sohbet ediyorlarmış melekler. Bugüne kadar nikah masasından uzak duran...
  4. Serdar Ortaç Asta'yı unutamadı

Serdar Ortaç Asta'yı unutamadı

serdar ortaç, sevgilisi, asta, ayrılığı ayrılık sonrası, aşkı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İki yıl süren birlikteliklerinde, yüzük bile taktığı Asta'yı hala unutamadığını söyleyen Serdar Ortaç'ın haberini aktarıyoruz şimdi sizlere Melek'lerim. Önceki akşam Sunset adlı restoranda yabancı bir güzelle akşam yemeği yiyen Serdar Ortaç, çıkışta soruları yanıtladı. Yanındakinin...
  5. Serdar Ortaç Maliyenin Takibinde!

Serdar Ortaç Maliyenin Takibinde!

Bu sayfa; Serdar Ortaç Maliyenin Takibinde haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz gün yaptığı bir açıklama Serdar Ortaç'ın başını belaya sokmuşa benziyor. "İtiraf ediyorum kumarda 50 milyon dolar kaybettim!" açıklaması üzerine maliye yetkilileri Serdar Ortaç'ı incelemeye aldı. Bakalım bu kadar kazancın vergisini Ortaç ödemiş mi? Ünlü sanatçı Serdar...

Sayfayı Paylaş