gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısı için yazıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar sizlerden Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısının sözlerini biliyorsanız Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısının sözünü bu sayfadan bana yazmanızı rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısı için yazıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Ayrılık İnsanlar İçin

Serdar Ortaç - Ayrılık İnsanlar İçin

Söz:Serdar Ortaç Müzik:Serdar Ortaç Yarim benden uzak, ben yare yakın, Kuruttun gülleri giderken bu yaz. Dilimde namesi, içimde aşkın Giderken son gece gülümse biraz Yar senden ayrılalı, Kaç gün saydım kim bilecek? Kimler duyacak feryadımı, Kaç gece ömrümden gidecek? Yar deli yüreğin yorgunda, Bir benim aşkım genç kalacak. Kim seni kaldırıp uykunda, Yar diye koynuna kim saracak?...
  2. Serdar Ortaç - Aşk İçin

Serdar Ortaç - Aşk İçin

Aşk için yanıyor, çarpıyor yüreğim Sen yoksun ki yanımda güzelim Nerelere gitsem, kimlere sorsam Arasam tarasam, yollara baksam Bu canımı bile bile ateşlere atsam... Sevgin kalbimi tutsak ediyor Her gece, her hece zindan geliyor Ellere, dillere, gözlere gelme Sakın çocuk gibi oynama benle Bedenim yanıyor gözlerim ıslak Kalbim kalbine ebedi tutsak... Yapılırmı hiç bunlar bana Aşkımla oyun...
  3. Serdar Ortaç - Aradın Mı?

Serdar Ortaç - Aradın Mı?

Aklıma gelmiyor artık Ne çabuk unutuldu yüzün Bana aşkını vermeye kalkma Ne yazık ki yalanmış sözün Başka bir aşka gücüm yok Seneler çabuk yordu beni Bütün ömrümü uğruna verdim İsteseydi arardı beni Günah mı yalan mı Yürekli olda cevap ver Seni son defa arzularken Bana bir kerecik cevap ver Aradın mı seni yar diye koynuma saklarken Aradın mı geceler boyu hasreti koklarken Aradın mı kabul...
  4. Serdar Ortaç Denemek İstersen Sözleri için yazıyorum size

Serdar Ortaç Denemek İstersen Sözleri için yazıyorum size

Serdar Ortaç Denemek İstersen Sözleri için yazdım size lütfen Serdar'ın yeni albümünde yer alan şarkıları ve şarkılarının sözlerini paylaşın.
  5. Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Aradın mı Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Aradın mı Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısı Serdar Ortaç Aradın mı Şarkı Sözleri Tüm Serdar Ortaç hayranları için gün geçse de eskimeyen ve hala sevilerek dinlenen parçalarının sözlerini paylaşmaya devam ediyoruz melekler :) Kanasın şarkı sözünün ardından bu kez Serdar Ortaç Aradın mı Şarkı Sözleri ile karşınızdayız. Ortaç bu şarkıyı Hülya Avşar'a vermişti.. :) Aklıma gelmiyor artık Ne çabuk...

Sayfayı Paylaş