gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - Ayrılık İnsanlar İçin

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Söz:Serdar Ortaç Müzik:Serdar Ortaç
    Yarim benden uzak, ben yare yakın,
    Kuruttun gülleri giderken bu yaz.
    Dilimde namesi, içimde aşkın
    Giderken son gece gülümse biraz

Yar senden ayrılalı,
    Kaç gün saydım kim bilecek?

Kimler duyacak feryadımı,
    Kaç gece ömrümden gidecek?

Yar deli yüreğin yorgunda,
    Bir benim aşkım genç kalacak.

Kim seni kaldırıp uykunda,
    Yar diye koynuna kim saracak?

Ağlama, ağlama
    İçinde kalsın.

Ayrılık insanlar için,
    Ve sen de insansın...

Düzenleme:Serdar Ortaç
    Mix:Tarık Ceran
    Stüdyo (kayıt):RMS & İstanbul
    Stüdyo (mix):İmaj & İstanbul

Piyano:Mustafa Ceceli
    Yaylı Aranjman:Erhan Bayrak
    Yaylılar:Gündem Yaylı Grubu
    Drum: Volkan Öktem

Serdar Ortaç - Ayrılık İnsanlar İçin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Kaç Kere Sever İnsan

Serdar Ortaç - Kaç Kere Sever İnsan

Gözlerin gözlerimden kaçarken Aklıma bir tebessüm takıldı İstemem herşeyi yak giderken Bendeki kalp demirden yapıldı İstemem ayrılık sende dursun Sen daha doğmamış bir çocuksun Nasılsa her şeyi sen bıraktın Bir de bensiz olsun Kaç kere sever insan Kaç gönüle alışır Ayrılığın tadına Kaç gecede alışır Uykularım kaçıyor Resmini görmekten Kaç kere tövbe eder Kaç cephede savaşır. Söz...
  2. Serdar Ortaç - Aşk İçin

Serdar Ortaç - Aşk İçin

Aşk için yanıyor, çarpıyor yüreğim Sen yoksun ki yanımda güzelim Nerelere gitsem, kimlere sorsam Arasam tarasam, yollara baksam Bu canımı bile bile ateşlere atsam... Sevgin kalbimi tutsak ediyor Her gece, her hece zindan geliyor Ellere, dillere, gözlere gelme Sakın çocuk gibi oynama benle Bedenim yanıyor gözlerim ıslak Kalbim kalbine ebedi tutsak... Yapılırmı hiç bunlar bana Aşkımla oyun...
  3. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  4. Serdar Ortaç Gazze için şarkı yazdı

Serdar Ortaç Gazze için şarkı yazdı

İsrail'in savaş uçaklarıyla Gazze'yi vurup yüzlerce sivili öldürmesi, Serdar Ortaç'ı isyan ettirdi. Sanatçı, bu acıya dikkat çekmek amacıyla yazdığı şarkıya yeni albümünde yer vererek tepkisini gösterecek. Albüm yaza çıkacak Önümüzdeki yaz bir maxi single çıkarmayı planlayan Serdar Ortaç, çalışmaya girecek ilk şarkısını tamamladı. Azeri bir şarkıya söz yazan Ortaç, "Dünya"...
  5. Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısı için yazıyorum

Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısı için yazıyorum

Selam kızlar sizlerden Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısının sözlerini biliyorsanız Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısının sözünü bu sayfadan bana yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş