gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Serdar Ortaç Denemek İstersen Sözleri için yazıyorum size

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Serdar Ortaç Denemek İstersen Sözleri için yazdım size lütfen Serdar'ın yeni albümünde yer alan şarkıları ve şarkılarının sözlerini paylaşın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç Denemek İstersen Sözleri için yazıyorum size konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - İstersen

Serdar Ortaç - İstersen

Söz:Serdar Ortaç Müzik:Volga Tamöz Acıma sakın yaşıma Korktuğum geldi başıma Her türlü ihtiyacına, Bal gibi yetişecektim... Süpürge ettim saçımı Saçımı artı yaşımı. Anlayan var mı acımı? Onunla bölüşecektim. Yeter ki yanmasın, Yürek tutulmasın, Söyle kalbime parçalanmasın. Aşk bu öldürür, acır süründürür, Sus ki kırdığın kalp uyanmasın. İstersen öldür, Yüzümü güldür, Ne fark eder ben...
  2. Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri istiyorum sizden

Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri istiyorum sizden

Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri yazar mısınız lütfen ben o şarkının sözlerini çok merak ediyorum ve Serdar Ortaç'ın Dileğim Aşk şarkısının Sözlerini ezberlemek istiyorum.
  3. Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısının sözleri sizler için melekler

Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısının sözleri sizler için melekler

Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısı sözü Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısının sözleri Bu gün Serdar Ortaç'ın yeni albümüne yer veriyor ve Serdar Ortaç yeni şarkı sözleri paylaşımlarında bulunuyoruz ve bulunmaya da devam ediyoruz Melek'ler. Şimdi de sizlere Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkı sözleri sunuyoruz. Denemek istersen kapımın kilidi açık Ama küçümsersen bozuşuruz apaçık...
  4. Sizler için Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısının sözleri burada

Sizler için Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısının sözleri burada

Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısı sözü Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkı sözleri isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda Serdar Ortaç yeni şarkıları paylaşımlarına devam ediyor ve sizlere İstediği gibi şarkı sözü sunuyoruz. Hayat ikimizin istediği gibi olsaydı eğer Kalbimi acıtan ayrılık yerini...
  5. Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısı için yazıyorum

Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısı için yazıyorum

Selam kızlar sizlerden Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısının sözlerini biliyorsanız Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısının sözünü bu sayfadan bana yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş