gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - En Büyük Aşkım

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Söz:Serdar Ortaç Müzik:Serdar Ortaç & Suat Aydoğan
    Dikkat et her zaman, hep ben aradım,
    Demek ki en büyük sevda benimki.

Özlemek en güzel alışkanlığım,
    Demek ki en büyük sevda benimki.

Olmuyor, zorla değil olmuyor.
    Görmüyor, nasıl yükseklerdesin.

Sevmiyor, gönül ondan zalimi,
    Sevmiyor, buna sen de dahilsin...

Bak gönül sersem gününde,
    Bir tutsan kalsam elinde,
    Çok şükür aklım yerinde,
    Her şeyim sensin.

Bir deli yürek acısındayım,
    Bak yine kara odalardayım,
    Bir gece gibi yakınındayım,
    En büyük aşkım sensin...

Düzenleme:Suat Aydoğan
    Mix:Serdar Ağırlı
    Stüdyo:Metropolis & İstanbul
    Gitar:Erdem Sökmen
    Ud:Yıldıran Güz
    Ney:Eyüp Hamiş
    Yaylılar:Kempa Yaylı Grubu
    Vurmalı Çalgılar:Mehmet Akatay & Seyfi Ayta

Serdar Ortaç - En Büyük Aşkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Özledim Aşkını

Serdar Ortaç - Özledim Aşkını

Bir çıkmaz sokaktayım Yanlız kaldım bir başıma, çaresiz Bir başka dünyadayım Korkuyorum sebepsiz Yaşanmamış hayaller Hiç bitmeyen son bulmaz geceler Bak rüyalardayım Boş sevdalardayım Ben çıkmaz yollardayım Gitme diyorsun bana kal deme Sevmek istiyorsan veda etme Bir gece kolları aç bana yolları Bak yine hasretin kır duvarları Özledim aşkını taşırma sabrımı Boş yere bekleme geç yalanları...
  2. Serdar Ortaç - Aşkın Kitabı

Serdar Ortaç - Aşkın Kitabı

Geceler yine sakin sensiz İçimde bir ateş ümitsiz Sonunda kopacak kıyamet Yanımda bulursun keramet İçimde yangınların kokusu Yanar döner dumanı Ansızın kalbime girdiğin anda Bitecek gönül korkusu Aşkın kitabını daha hiç yazmadım Duymadım kokusunu seni aldatmadım Söz Yazarı : Serdar Ortaç Besteci : Serdar Ortaç Düzenleme : Özkan Turgay
  3. Serdar Ortaç - Aşk İçin

Serdar Ortaç - Aşk İçin

Aşk için yanıyor, çarpıyor yüreğim Sen yoksun ki yanımda güzelim Nerelere gitsem, kimlere sorsam Arasam tarasam, yollara baksam Bu canımı bile bile ateşlere atsam... Sevgin kalbimi tutsak ediyor Her gece, her hece zindan geliyor Ellere, dillere, gözlere gelme Sakın çocuk gibi oynama benle Bedenim yanıyor gözlerim ıslak Kalbim kalbine ebedi tutsak... Yapılırmı hiç bunlar bana Aşkımla oyun...
  4. Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri istiyorum sizden

Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri istiyorum sizden

Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri yazar mısınız lütfen ben o şarkının sözlerini çok merak ediyorum ve Serdar Ortaç'ın Dileğim Aşk şarkısının Sözlerini ezberlemek istiyorum.
  5. İşte Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısının sözleri

İşte Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısının sözleri

Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısı sözü Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısının sözleri Bu gün sizlere 2012 albümleri şarkı sözlerini sunduk ve sunmaya da Serdar Ortaç yeni albümü 2012 şarkıları ile devam edeceğiz Melek'ler. Evet işte isteyenler için Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkı sözleri gelsin arkadaşlar! Zor bu aşkta yeni dönem imkansız Sözünü yedi bile ahlaksız Bu da bize ders olsun Bi...

Sayfayı Paylaş