gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Serdar Ortaç Gazze için şarkı yazdı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] İsrail'in savaş uçaklarıyla Gazze'yi vurup yüzlerce sivili öldürmesi, Serdar Ortaç'ı isyan ettirdi.

Sanatçı, bu acıya dikkat çekmek amacıyla yazdığı şarkıya yeni albümünde yer vererek tepkisini gösterecek.
    Albüm yaza çıkacak
    Önümüzdeki yaz bir maxi single çıkarmayı planlayan Serdar Ortaç, çalışmaya girecek ilk şarkısını tamamladı. Azeri bir şarkıya söz yazan Ortaç, "Dünya" adını verdiği bu şarkı ile Gazze'de yaşananlara ve savaşlara isyan etti. İşte o şarkının sözleri:
    Namert dünyasın
    "Sözüm dinle dünya bir müddet/ O kadar da işlerin garip/ İyileri çaresiz edip/ Kötülere iyilik yaptın/ Dünya dünya eksik dünyasın/ Kimilerin canını yakıp/ Kimileri sevdin, haksız dünyasın/ Dünya dünya namert dünyasın/ Terazini nasıl kurmuşsun/ Yalan dünyasın."

Serdar Ortaç Gazze için şarkı yazdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Yaz Yağmuru

Serdar Ortaç - Yaz Yağmuru

Çok seneler geçti senden sonra Ben hep yalancı aşklar yaşadım Hiçbir zaman ölmeyen şarkılar gibi Ben hiç seni unutmadım Şimdi hatırlarım eski günleri Belki döner gelirsin bir sabah Ağlamaktan usanmadan Hergün ağladım durmadan Şimdi beni yalvartmadan gel Yaz yağmuru düşer durur yüreğime Bir küçük aşk yeter benim hasretime Sen de benim yağmurum ol Damla damla yağ gönlüme x 2
  2. Serdar Ortaç - Yaz Günü

Serdar Ortaç - Yaz Günü

Kimseler seni öpmedi, öpemez Kıskanır tenim, ellere veremez Kimseler seni ben gibi sevemez Aşkı söyleyemez Olmaz isteme, başkası bana az Korkma, sevgini ver bana da biraz Sorma ismimi, kalbine beni yaz Yapma böylesi naz Yok be canım, bu kadar mı kolay? Git demesi sana çok mu kolay? Sen beni sevmeye zor diyorsun Sevmesi zor da, bu çok mu kolay? Buralara yaz günü kar yağıyor canım Ölene kadar...
  3. Serdar Ortaç'tan Gazze için şarkı geliyor

Serdar Ortaç'tan Gazze için şarkı geliyor

Nihayet bizden de bir sanatçının Gazze gündemine ilişkin sesini duyabildik.İsrail'in savaş uçaklarıyla Gazze'yi vurup yüzlerce sivili öldürmesi, Serdar Ortaç'ı isyan ettirdi. Hürriyet gazetesinin haberine göre sanatçı, bu acıya dikkat çekmek amacıyla yazdığı şarkıya yeni albümünde yer vererek tepkisini gösterecek. ALBÜM YAZA ÇIKACAK Önümüzdeki yaz bir maxi single çıkarmayı planlayan...
  4. İsteyenler için Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri

İsteyenler için Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri

Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısı sözü Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Serdar Ortaç Dileğim aşk şarkı sözleri sunmuştuk. Şimdi ise Serdar Ortaç Ne bu Neşe şarkı sözleri sunuyor ve Serdar Ortaç hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz. Ne bu neşe beni deli eden Ne bu tavır seni her gören kıskanır Deli serserinim ben Gel içelim,...
  5. Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözü yazın bana

Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözü yazın bana

Ne kadar da güzel bir şarkıydı gençlik dönemlerimin en zirvelerinde dinlerdim :) Sibel Can da güzel söylüyordu hani bu şarkıyı vesselam:) Kızlar geçmişi bırakıyor ve sizden Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözünü yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş