gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - Gecelerin Adamı

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gecelerin Adamı Zor akşamlar bitmez gönlümün çilesi
    Nedendir bilmem
    dinmez sevdamın öfkesi

Bıkar mı felek her gün
    Başka aşklardan
    Usandım artık
    Fosforlu sevdalardan

Anlaşılmaz sevdamın
    Bitmez gönül fırtınası
    Toz dumanım bu gece
    Yeter bu gönül belası...

Ben bu gecelerin adamıyım
    Başım beladan hiç kurtulmaz
    Sana verecek başka bir aşkım yok
    Ruhun duymaz vurdum duymaz

Söz Yazarı : Serdar Ortaç
    Besteci : Serdar Ortaç
    Düzenleme : Selim Çaldıran

Serdar Ortaç - Gecelerin Adamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Okumakla Adam Olmuyor

Serdar Ortaç - Okumakla Adam Olmuyor

Kaç gün geçti bir aramadin, Bebeğim aşkıma kastın mı var? Ömür geçti gün göremedim, Yüreğimin aşka ihtiyaci var(x2) BAk güller çiçek açti, kış yazla vedalastp Sen yine görünmedin, kalbim çok fenalaştı, Aynada güzelligin, aksiyle kavgalaştı, Sen yine, üzülmedin Kırık dökük yazılmış yazim, Insan saraylarda doğmuyor Aşkım, sana anlatamadım, Okumakla adam olmuyor.
  2. Serdar Ortaç - Ben Adam Olmam

Serdar Ortaç - Ben Adam Olmam

Koşarım peşinden kaçanların Doğruyu bulmakta zorlanırım Severim sevmenin dertlerini Sonunda kollara yollanırım Kör olur gözlerim seviyorken Kendime masallar anlatırım Dillere düşerim her aşkımla Yanarım yanarım aldanırım Anasını sattığımın dünyası... Kafayı yormam, sonuna bakmam Ben adam olmam deli gönlüm, neler ister de Seni aldatamam Severim delice... Söz Yazarı : Serdar Ortaç Besteci :...
  3. Serdar Ortaç - Adam Gibi

Serdar Ortaç - Adam Gibi

Neden düştün gözümden? Neden hislerin hep yalan? Nedense biz seninle, mutluluğu, Paylaştık hep uzaktan Aşk ızdırap denizi, şaşırdım ben kapıları Garip bir umutsuzluk, sardı dört bir yanımı Akıllandın mı bilinmez, yoksa her şey sıradan mı? Adam gibi yürekli ol, çık karşıma bak yüzüme, Yalandı de, unuttum de, aldattım de, bağır yüzüme. Senin kokun, senin dokun, senin tadın yetmedi de,...
  4. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  5. Serdar Ortaç Hayranlarına Üzecek Adam Çok Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç Hayranlarına Üzecek Adam Çok Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç Üzecek Adam Çok şarkı sözleri Serdar Ortaç Üzecek Adam Çok şarkısı sözü Sevgili melekler, yaptığı müzikle büyük bir hayran kitlesine sahip olan söz yazarı, besteci ve şarklıcı Serdar Ortaç 'ın yeni şarkılarından biriyle karşınızdayız. İşte Serdar Ortaç Üzecek Adam Çok şarkı sözleri.. :) Gidiyorum acımadan, Peşimde bir sürü hatırası Biliyorum yaşamadan, Yuvamı çizdi kesin...

Sayfayı Paylaş